Gimtadienio pramogos vaikams: žaidimų idėjos

Ar vaikų gimtadieniai turi būti unikalus? Taip, tad jei norite, kad Jūsų vaiko gimtadienio vakarėlis būti nepakartojamas, Jums būtinai reikia linksmų žaidimų! Tad štai mūsų siūlomos gimtadienio pramogos vaikams, kurios sukels daug juoko.

Nekalbėk ir negirdėk

Visus gimtadienio dalyvius padalinkite į 2 komandas. Jos sustoja eilėmis taip, kad stovėtų priešais priešininkų eilę. Vienoje eilėje stovi „nebyliai“, kurie girdi, bet negali kalbėti. Kitoje – „kurtieji“, kurie gali kalbėti, bet negirdi.

„Kurtieji“ šnekina „nebylius“, kurie gali atsakyti tik gestų kalba. Taip pat, jie šnekina „kurčius“, kurie negali atsakyti, nes neturi klausos. Tie, kurie užsimiršta – pralaimi. Pavyzdžiui, „kurtieji“ atsako į klausimą, o „nebyliai“ prabyla.

Virtuvės istorijos

Susėdus ratu žaidėjai pasirenka kuo bus valgykloje: grietinė, kečupas, virėjas, stalas, šakutė ir pan.

Vienas iš žaidėjų (iki šiol laukęs už durų) ateina ir ima pasakoti istoriją, nuotykį iš virtuvės gyvenimo. Pasakojant istoriją bus minimi vardai, kuriuos pasirinko žaidžiantys. Paminėjus jų vardą, jie turi greitai padaryti pritūpimą. Pamiršę tai padaryti duoda „fantą“. Pralaimi tas, kuris pirmas atiduoda 5 „fantas“.

Šalys, miestai, miesteliai ir kaimai

Dalyviai sustoja ratuku arba pasiskirsto po visą kambarį. Vienas pastatomas vidury kambario ir jam užrišamos akys. Kiti stovintys pasirenka miesto, šalies, miestelio, kaimo pavadinimą, pavyzdžiui, Havajai, Vilnius, Kupiškis, Smilgiai.

Vedėjo tikslas – išjudinti žaidžiančiuosius, o stovinčio vidury kambario – pagauti judančius. Iš dalies primena „aklą vištą“.

Vedėjas sako sakinį įtraukdamas du miestus, kurie yra sugalvoti žaidėjų. Pavyzdžiui: šiuo metu važiuoju traukinio iš Utenos į Klaipėdą. Po šių žodžių žmonės, kurie pasirinko tuos miestus, turi pasikeisti vietomis. Tačiau turi bėgti pro tą, kuriam užrištos akys. O šio tikslas – pagauti bent vieną iš jų. Pagavęs keičiasi vietomis ir sugalvoja naują miestą.

Sugedęs telefonas

Tai, tikriausiai, vienas populiariausių vaikystės žaidimų kuris puikiai tinka vaiko gimtadieniui. Visi gimtadienio dalyviai sustoja į eilutę. Pirmam žaidėjui vedėjas pašnibžda į ausį sakinį. Tas, kuriam pašnibždėjo, šnibžda šalia esančiam. Ir taip iki eilės galo. Paskutinis pasako, ką išgirdo. Taip visi susako, ką girdėjo žaidimo metu. Dažniausiai sakinys būna visiškai pasikeitęs. Tas žaidėjas, pas kurį pirmiausiai pasikeitė sakinys, turi atlikti nuobaudą.

Kiaušinaičiai

Gimtadienio svečiai susiskirsto į grupes, kurios sustoja eilėmis. Pirmiems duodamas šaukštas. Jie bėga iki kėdės, ant kurios yra kiaušinis, užsideda jį ant šaukšto ir turi pernešti kitam savo grupės nariui, kuris jau laukia. Tada jis neša iki kėdės, grįžta, perduoda tuščią šaukštą ir t. t. Laimi ta komanda, kuri sudaužo mažiausiai kiaušinių.

Tai buvo geriausi ir populiariausi vaikų gimtadienio žaidimai, tačiau taip pat siūlome pasiskaityti apie TOP 5 vaiko gimtadieno idėjų variantus. Tai puikus idėjų sąrašas tiems tėveliams, kurie visai neturi minčių kaip ir kur švęsti atžalos gimtadienį.