Vaikų išleistuvės

Darželis – pirmoji švietimo įstaiga, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Mokykla – sekantis etapas po darželio. Tiek pirmasis, tiek antrasis etapai yra labai svarbūs vaikų gyvenime, o jų pabaiga – jautri šventė, todėl siūlome organizuoti išleistuves pas mus centre.

Išleistuvės vaikams yra paskutinis renginys prieš žengiant į pirmąją klasę, kuris gali būti švenčiamas aktyviai laipiojant visiems kartu. Specialiai „Scala Dream“ sudaryta programa suteiks galimybę vaikučiams švęsti paskutiniąją dieną žaidžiant džiunglių erdvėje, laipiojant kartu su instruktoriumi neaukšta sienele bei įveikiant neaukštą atstumą, naudojantis specialia laipiojimo įranga. Taip pat yra galimybė dalyvauti eksperimente su sausu ledu. Tai vaikams ypatingai įdomu ir atima žadą!

Pagrindinių klasių išleistuvės taip pat svarbi šventė, kurią būtina linksmai paminėti su bendraklasiais. Tai bus puiki galimybė išlikti draugais! Programos metu vaikai laipios sienomis, atliks įvairias užduotis, išmoks bazinius laipiojimo pagrindus ir susipažins su laipiojimo sportu bei įranga. Su viskuo susipažinę jie galės įveikti kliūtis įmituojančias lipimą tikrose uolose kartu su savo klasės draugais. Ši programa bus puikus būdas patikrinti ar vaikai neturi aukščio baimės, o jei turi – ją įveikti!

Dalyvių skaičius: iki 20 asm.
Kaina: nuo 150 €*

* Už kiekvieną papildomai dalyvaujantį vaiką +6 €