Pasiruošimas

1. Pasiruošimas

Pasitikrink „Scala Dream“ darbo laiką ir adresą. Jeigu pageidauji instruktoriaus paslaugos – apsilankymui užsiregistruok iš anksto.

Laipiojimas grupėms

2. Laipiojimas grupėms

Laipiojimas dar smagesnis kai trasos įveikinėjamos draugų būryje, todėl grupėms nuo 6 asmenų taip pat rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto.

Laisvalaikis su šeima

3. Laisvalaikis su šeima

Tėveliai ar globėjai pasilieka laipiojimo centre ir prižiūri nepilnamečius vaikus, kitu atveju vaikai laipioja tik užsiėmimuose su treneriu.

Apranga ir avalynė

4. Apranga ir avalynė

Laipiojimui tinka laisva sportinė apranga ir švarūs, su savimi atsinešti sportbačiai. Specialius laipiojimo batelius ir kitą laipiojimui skirtą įrangą gali išsinuomoti „Scala Dream“ centre.

Saugumas

5. Saugumas

Apsilankymo pradžioje administratorius tave supažindins su laipiojimo centre galiojančia saugumo instrukcija ir su bendromis saugumo taisyklėmis. Mūsų laipiojimo sienos ir visa tam skirta įranga yra sertifikuoti pagal ES standartą.

Lipimas

6. Lipimas

Po formalumų administratorius parodys apšilimo pratimų ir papasakos kas yra laipiojimo trasa. Apšilus ir prasilipus „bouldering” salėje – tavęs lauks kopimas į 11 metrų aukščio sieną su automatine sauga.

Aukšta siena

7. Aukšta siena

Jei aukštoje sienoje planuoji lipti ne su automatine sauga, o savarankiškai – turi būti išlaikęs saugojimo testo teorinę ir praktinę dalis. Teorinę dalį iš anksto gali atlikti čia, o praktinę atliksi mūsų laipiojimo centre.

„Scala Dream“ narystė

8. „Scala Dream“ narystė

Įsigyk laipiojimo abonementą ir lankyk treniruotes bei kitus užsiėmimus reguliariai!