Renginiai

12spa10:0017:00VILTIES LAIPIOJIMAS 201910:00 - 17:00

RENGINIO INFORMACIJA IR REZULTATAI

START: NAUJOKAMS, MĖGĖJAMS, SPORTININKAMS

Start atsirado kartu su Scala Dream. Šį renginį sukūrėme tam, kad žmonės susipažintų su nauju tuo metu Klaipėdoje užsiėmimu laipiojimu. Siekėme, kad jame dalyvautų lankytojai, kurie tik pradėjo laipioti ir jų draugai arba šeimos nariai lipantys pirmą kartą. Šiandien kaip ir anksčiau, į START renginį laukiame naujokų ir mėgėjų. Šiandien jau treniruojame ir sportininkus, kurie varžosi tarpusavyje.

Startinis mokestis klubo nariams (turintiems Scala Dream abonementą) 5 eurai. Vaikams iki 14 metų 3 eurai. Ne klubo nariams 7 eurai.

Kaip vyksta

Boulderingo salėje paruošiame net 50 trasų. Dalyviai turi 150 minučių trasų įveikimui. Lipimo laiką dalyviai pasirenka išankstinės registracijos metu (pvz. 11:00 – 13:30). Rezultatus dalyviai žymi savarankiškai kortelėje ir elektroninėje rezultatų formoje, baigę lipimą. Užskaitome dviejų tipų rezultatus –  Flash (liet. blykstė, akimirka) pralipta iš pirmo karto trasa arba Top (liet. viršus) įveikta ne iš pirmo karto trasa.

Yra ir finalai

2019 metais finalai vyks (mažiausiai) du kartus. Į sausio 19  START finalus pateks 5 vyrai ir 5 moterys mėgėjų ir sportininkų grupėse pralipę daugiausia trasų. Finalams paruošime po 3 trasas, kurias finalistai lips per 3 minutes iš anksto jas pažiūrėjus.

Į gruodžio 14 START finalus sportininkų grupėje pateks 5 vyrai ir 5 moterys pralipę daugiausia trasų. Mėgėjų grupėje į finalus pateks 3 vyrai ir 3 moterys pagal gruodžio 14 START rezultatus ir 3 vyrai ir 3 moterys surinkę daugiausia taškų metiniame reitinge, įskaitant ir gruodžio 14 varžybas.

Finaluose rezultatus skaičiuojame pagal Tarptautinės laipiojimo sporto federacijos (IFSC) taisykles.

Metinis mėgėjų reitingas

Taškus kaupia mėgėjai, išskyrus praeitų metų metinio reitingo pirmų vietų laimėtojus. Į reitingą įeina 6 dalyvio geriausi START rezultatai.

Mėgėjas ar sportininkas

Į sportininkų grupę patenka Lietuvos laipiojimo jaunių ir suaugusiųjų rinktinės nariai ir dalyviai pralipę trasų statytojų numatytas trasas, kurių iš anksto neskelbiame.

Atsitinka taip, kad  vienuose START renginiuose dalyvis patenka į mėgėjų grupę, o kituose į sportininkų. Į metinį reitingą įtraukiame tik taškus surinktus mėgėjų grupėje.

Apdovanojimai

Po kiekvieno START tris vyrus ir moteris mėgėjų ir sportininkų grupėse apdovanojame medaliais bei simboliniais prizais.

Po paskutinio START apdovanojame tos dienos nugalėtojus ir 3 vyrus ir 3 moteris, metinėje mėgėjų įskaitoje užėmusius pirmas tris vietas.

Rekomendacijos ir įspėjimai

Rekomenduojame kartą per metus praeitį patikrą sporto medicinos centre.

Asmenis iki 18 metų prašome dalyvauti kartu su tėvais arba treneriu.

Rezultatai 2019

Sausio 19 Rezultatai 
Vasario 17 Rezultatai 
Balandžio 13 Rezultatai 
Birželio 15 Rezultatai
Liepos 6 Rezultatai
Rugpjūčio 24 Rezultatai
Rugsėjo 28 Rezultatai
Lapkričio 3 Rezultatai
Gruodžio 14 Rezultatai

Metinis reitingas 2019

Reitingo taškų sistema

Užimta START vieta Taškai       
1 100
2 80
3 65
4 55
5 51
6 47
7 43
8 40
9 37
10 34
11 31
12 28
13 26
14 24
15 22
16 20
17 18
18 16
19 14
20 12
21 10
22 9
23 8
24 7
25 6
26 5
27 4
28 3
29 2
30 1
SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL
rezultatai 2019

Kasmet nuo 2013 Scala Dream rengia „namų“ festivalį Scala Dream Bouldering Festival (SBF). Kiekvienais metais kaupiame patirtį ir įsitikiname, kad „festivalis – tai šventė!“. Dalyviai mėgsta festivalį ir laukia jo. Vertiname tai ir stengiamės kiekvienais metais dar labiau. Planuojame detales, parenkame muziką, rūpinamės prizais ir dovanoms, filmuojame vaizdo klipus, organizuojame apgyvendinimą ir kultūrinę programą. Mums svarbi trasų kokybė. Kuriame 40 maršrutų taip, kad ir mėgėjas ir sportininkas pajaustų dėmesį ir surastų iššūkį. Mėgėjų finalus organizuojame 11 metrų sienoje „dvikovės“ formatu; sportininkų finalus rengiame boulderingo salėje. Festivalio simbolis yra Jūrininkas Popajus (angl. Sailor Popeye). Popajus primena, kad gegužės mėnuo yra tinkamas laikas ne tik pumpuoti dilbius, bet ir praleisti savaitgalį prie jūros.

Kaip vyksta

Boulderingo salėje paruošiame 40 atrankos trasų. Dalyviai turi 150 minučių trasų įveikimui. Lipimo laiką dalyviai pasirenka išankstinės registracijos metu (pvz. 11:00 – 13:30). Rezultatus dalyviai žymi savarankiškai kortelėje ir elektroninėje rezultatų formoje, baigę lipimą. Užskaitome dviejų tipų rezultatus –  Flash (liet. blykstė, akimirka) pralipta iš pirmo karto trasa arba Top (liet. viršus) įveikta ne iš pirmo karto trasa.

Startinis mokestis – 15 eurų.

Finalai

Į sportininkų finalus patenka 6 vyrai ir 6 moterys. Finalus sportininkams rengiame pagal Tarptautinės laipiojimo sporto federacijos (IFSC) sistemą. Į mėgėjų finalus patenka 6 vyrai ir 6 moterys. Mėgėjams finalines trasas ruošiame boulderingo salėje.
 
Apdovanojame 3 moteris ir 3 vyrus sportininkų ir mėgėjų grupėse.
 

Sportininkas ar mėgėjas

Į sportininkų grupę patenka Lietuvos laipiojimo jaunių ir suaugusiųjų rinktinės nariai ir dalyviai pralipę trasų statytojų numatytas trasas, kurių iš anksto neskelbiame.
 
Rekomendacijos ir įspėjimai

Rekomenduojame kartą per metus praeiti patikrą sporto medicinos centre. Asmenis iki 18 metų prašome dalyvauti kartu su tėvais arba treneriu.

Apgyvendinimas
Apsistokite „loftuose“ esančiuose Scala Dream laipiojimo centro pastate. Viename „lofte“ yra 4 paruoštos miegui vietos. 
Minimaliai užsakykite 2 nakvynes. Paros kaina – 60 eurų.
 
 
 
 
BALTOSIOS VARNELĖS VAIKŲ TAURĖ

Vaikų ir paauglių užimtumo skatinimas. Laipiojimo sprto vystymas ir populiarinimas. Sportinio meistriškumo ugdymas, bei ryšių plėtimas.

Startinis mokestis  – 7 EUR. Mokestis mokamas registracijos metu varžybų vietoje.

Kaip vyksta
 
Varžybose yra vienas etapas: 14 įvairaus sudėtingumo trasų. Trasų sektoriuose yra teisėjai. Bandymai skaičiuojami.
 
Kas dalyvauja
 
Varžybose gali dalyvauti visi norintys vaikai. Dalyvaujama 4 amžiaus grupėse:
 
1 grupė: 5 – 8 m (2014 – 2011);
2 grupė: 9 – 11 m (2010 – 2008);
3 grupė: 12 – 14 m (2007 – 2005);
4 grupė: 15 – 17 m (2004 – 2002).
 
Visiems dalyviams rekomenduojama ne rečiau kaip du kartus per metus praeitį medicininę patikrą.
Dalyviai į varžybas turi atvykti su tėvais, atsakingu treneriu arba su raštišku tėvų leidimu užsiiminėti uolų laipiojimu.
 
Rezultatai
 
Vasario 16 Rezultatai 
Lapkričio 02 Rezultatai 

Klausimus susijusius su varžybomis galite užduoti rašydami el. paštu: dmitrij@scaladream.com ir
skambindami telefonu: +370 605 03360.

VILTIES LAIPIOJIMAS
rezultatai

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai gerai žino kas yra „Vilties bėgimas“. Į „Vilties bėgimą“ susirenka bėgimo mėgėjai, profesionalai, ir žmonės norintys prisidėti prie pilietinės iniciatyvos ir kurti solidarumo ir vilties kultūrą mieste. „Vilties bėgimo“ idėja kilo broliui Benediktui, kuris toliau išvystė idėją į „Vilties miesto“ renginių ciklą. Būtent brolio Benedikto kviečiama, su renginiu „Vilties laipiojimas“, prie „Vilties miesto“ prisijungė  ir „Scala dream“ komanda .

Kas dalyvauja „Vilties laipiojime“

„Vilties laipiojimas“ tai taip pat kaip ir „Vilties bėgimas“. Šiame renginyje dalyvauja ir mėgėjai, ir profesionalai. Lipa ir pirmą kartą į laipiojimo centrą atvykę žmonės – laipiojimo patirtis nebūtina. Tikslas vienitys ir būti solidariems su tais, kurie išgirdo onkologinės ligos diagnozę bei jų artimiesiems. Taip pat, prisidėti startiniais mokesčiais ir aukojimu prie onkologinio centro veiklos – 2018 metais per “Vilties miesto” renginių ciklą buvo surinkta 23.321 eur.

Kaip vyksta

Dalyviai iš anksto registruojasi elektroninėje formoje ir pasirenka lipimo laiką. Atvykę į „Scala dream“ laipiojimo centrą renginio dieną, dalyviai gauna startinę kortelę. Dalyviams paaiškiname trasas, naujokams pristatome taisykles. Prasideda lipimo laikas. Iš viso yra 75 minutės trasoms įveikti.

Startinis mokestis – 7 eur.

Rezultatų skaičiavimas

Dalyviai savarankiškai žymi rezultatus savo kortelėse ir elektroninėje formoje po lipimo. Skaičiuojami dviejų tipų rezultatai – įveikta iš pirmo karto trasa ir įveikta ne iš pirmo karto trasa. Scala dream komandos atstovai prižiūri lipančiuosius ir pataria, pirmą kartą atvykusiems svečiams. Laimi daugiausiai trasų pralipę asmenys.

Apdovanojimai

Renginio pabaigoje apdovanojami trys daugiausia trasų pralipę vyrai ir trys moterys. Apdovanojimai vyks „Scala Dream“ laipiojimo centre 40 minučių po paskutinės startinės grupės . Tikslų laiką paskelbsime po išankstinės registracijos pabaigos.

Rekomendacijos ir įspėjimai

Su savimi turėkite švarią sportinę avalynę ir judesių nevaržančią aprangą.

Rekomenduojame kartą per metus praeiti patikrą sporto medicinos centre. Asmenis iki 18 metų prašome dalyvauti kartu su tėvais, globėjais arba treneriu.

Rengio rėmėjai ir draugai

Prizais padeda pasirūpinti aktyvaus laisvalaikio ir turizmo prekių parduotuvė „Grynam ore“.

 

„Vilties laipiojimas‘ tai mūsų būdas prisidėti prie vilties ir solidarumo kultūros kūrimo Klaipėdos mieste ir Lietuvoje. Tikimės susitikti ir kurti kartu.