Į kiekvienos šventės laiką įeina:

Lipimas

Laipiojimo siena

Laipiojimo sienelė, kurioje vaikams parodomos saugumo instrukcijos, užsiimama smagiu apšilimu ir yra dalyvaujama įvairiuose žaidimuose.

Džiunglių erdvė

Džiunglių erdvė

Originali erdvė, apsupta virvių, tunelių, ore kabančių rąstų ir kitokių džiungliškų elementų, kurie suteikia vaikams daugybę juoko ir kūrybiškumo.

Aukšta siena

10 metrų siena

Aukšta, drąsos pareikalaujanti siena, į kurią saugiai yra lipama su instruktoriaus priežiūra ir pagalba bei nuoširdžiais draugų paskatinimais.

„Scala Dream“ siūlo įvairias vaikų gimtadienių pramogas bei programas tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo 4 metų amžiaus. Yra galimybė rinktis iš 2 pagrindinių krypčių: edukacinės ir teminės. Edukacinio gimtadienio metu vaikai įgauna žinių aktyviai leidžiant laiką, o teminis vakarėlis yra tam tikra tematika paruošta programa ir gimtadienio erdvė. Vaikų vakarėlius veda ir šventinę nuotaiką užtikrina „Scala Dream“ instruktorius, o kiekvienos šventės pabaigoje visi svečiai gauna laipiotojų diplomus!

Vaikų gimtadieniai „Scala Dream” centre yra unikalus bei pasižymi tuo kad vaikai maksimaliai įtraukti į programą bei užimti. O mūsų komanda gali pasirūpinti ir dekoracijomis ir maistu ir pinjata.

Nežinote kur švęsti vaiko gimtadienį? Tuomet kviečiame išbandyti pas mus.

Nėra laiko pasiruošti? Mes apie tai pagalvojome, todėl teikiame ypatingą paslaugą – VISKAS ĮSKAIČIUOTA. Visi rūpesčiai tampa mūsų, tereikia pasirinkti temą bei torto skonį ir atvykti į savo šventę.

Gimtadienių tematikos:

* Į gimtadienių programų kainas yra įskaičiuota 10 vaikų. Už kiekvieną papildomai dalyvaujantį vaiką +6 € (išskyrus „Viskas įskaičiuota”).
** Būtina išankstinė registracija!

Havajai

Havajai

Aloha! Teminis gimtadienis „Havajai“ – tai vaikų šventė, kurios metu jie laipiojant keliauja į rojumi žemėje vadinamą kraštą – Havajus. Renginio metu dalyviai pasipuošia šventiniais havajietiškais makaronų karoliais, įveikia smagias kliūtis Havajų džiunglėse bei lipa į aukštą sieną.

Gimtadienio šventės kulminacijoje vaikai eksperimentuoja su havajietiškais garuojančiais kokteiliais ir jais vaišinasi.

Rekomenduojamas amžius: 7-10 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 150 €

Interaktyvus gimtadienis (Naujiena!!!)

Naujiena!! Tokio gimtadienio dar nebuvo!

Interaktyvus žaidimas laipiojant. Du viename, kai žaidimas kaip kompiuteriu gali vykti kartu su laipiojimu. Sistema, padedanti vaikams mokytis judant.

Naudodamiesi šiuo interaktyviu kompleksu vaikai lavina atmintį ir vaizduotę. Vystosi visos raumenų grupės, vaikai tampa labiau susikaupę ir atidesni. Užtikrinamas pilnas fizinis ir protinis vystymasis.

Vaikams naudotis interaktyvia sienele yra tikras malonumas. Daug įvairių žaidimų, tai nuobodu tikrai nebus!

Gimtadienio eigoje dalyviai išbandys savo jėgas aukštoje 10 m sienoje, bei labai linksmai ir aktyviais žais!

Rezervuok ir turėk savo svajonių gimtadienį.

Rekomenduojamas amžius: 5-16 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 225 €

Interaktyvus žaidimas
Eksperimentas

Eksperimentas

Jei norite atžalai suteikti išskirtinių bei lavinančių potyrių gimtadienio proga, siūlome mokslinį eksperimentą vaikams! Vaikai stebės kaip sausas ledas reaguoja šiltame vandenyje, sužinos kas yra sublimacija bei sukurs putuojančius burbulus. Taip pat turės pereiti eksperimentinį kliūčių ruožą. Aktyviai laipios, bei išbandys jėgas aukštoje sienoje.

Visi eksperimentai ir bandymai su įvairiom medžiagom yra saugūs, atliekami kartu su instruktoriumi.

Rekomenduojamas amžius: 6-12 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 155 €

Popit

Labai populiarus ir madingas trendas POPIT žaisliukas, kuris suteikia be galo daug džiaugsmo vaikams. O jeigu visa šventė praeina laipiojant ir žaismingai naudojant POPIT atributus – tai dvigubas džiaugsmas! Vaikai su savimi namo pasiima savo gamybos šokoladinius “popitus”.

„POPIT party“ – naujai sukurta programa jūsų atžalai, kuri pradžiugins, nustebins ir suteiks pozityvių emocijų.

Rekomenduojamas amžius: 6-8 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 150 €

Popit
Viskas įskaičiuota

Viskas įskaičiuota

Tai gimtadienio šventė, kuriai nereikia ruoštis. Paskambink ir užsakyk gimtadienio programą „Viskas įskaičiuota”, į kurią įeina:

 • stalo serviravimas ir teminis erdvės dekoravimas;
 • kava/arbata (iki 15 vnt)
 • ledai, sultys ir vaisiai, vaišes+picos vaikams;
 • tortas (2- 2,5 kg – tereikia pasirinkti skonį ir papuošimą);
 • fotografas;
 • veido piešimas;
 • pinjata;
 • laipiojimo įranga ir programa su laipiojimu bei kitomis pramogomis;
 • diplomai ir dovanėlės vaikams.

* Į kainą yra įtraukta 15 vaikų. Už kiekvieną papildomai dalyvaujantį  vaiką +10 €.

Rekomenduojamas amžius: 4-16 m.
Programos trukmė: 3 val.
Kaina: nuo 610 €

Džiunglės

Šio teminio vakarėlio užduotis paruošė beždžionės, todėl neverta nustebti, kad šventės metu teks įveikti džiunglių kelią, lipti į 10 metrų palmę, bėgti nuo gyvačių ir patirti dar begalę kitų džiungliškų nuotykių. Triukšmas ir šėlsmas nepaliks dalyvių visos šventės metu.

Rekomenduojamas amžius: 7-12 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 130 €

Džiunglės

Mafia game (Naujiena!)

Gimtadienis paaugliams “Mafija ir laipiojimas”

Tai yra visiškai naujas gimtadienio programos konceptas, sukurta laipiojimo centro jaunimo.

Ši programa sujungia mafijos intriguojančią atmosferą su adrenalino kupinomis laipiojimo patirtimis. Šventė prasideda paslaptingu pasisveikinimu, kuriuo visi svečiai tampa dalimi iškilmingo mafijos narių sąrašo. Tada seka nuotykiai ir mafijos atskleidimo arba totalaus jų miesto valdymo operacija, kurią lydi kopimas į aukštą sieną paruošta scaladream mafijos nariais ir iššūkiai kiekvienam svečiui. Pasiruoškite patirti nepakartojamą smagumą, kai mafijos elementai susipina su aukštu laipiojimo adrenalino lygiu!

Rekomenduojamas amžius: 13-18 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 165 €

Kalnai, alpinizmas ir laipiojimas

Edukacinė vaiko gimtadienio programa „Kalnai, alpinizmas ir laipiojimas“ – tai gimtadienio šventė kurioje vaikai ne tik linksminsis, bet ir praplės akiratį:

 • sužinos faktus ir išsklaidys mitus apie kalnus;
 • išmoks 9 kalnų, esančių kiekviename pasaulio kontinente, pavadinimus, jų charakteristikas ir geografinę padėtį;
 • supras, kuo skiriasi alpinizmas ir laipiojimo uolomis sportas, įtrauktas į Olimpines žaidynes;
 • iš arti susipažins su alpinizmo inventoriumi;
 • atliks užduotis virvių trasose.

Rekomenduojamas amžius: 6-14 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 140 €

Kalnai, alpinizmas ir laipiojimas
Burbulai

Burbulai

Pusiausvyros užduotys, putų monstras, kamuoliukai, lengvi ir linksmi muilo burbulai bei pirmoji laipiojimo patirtis. Visa tai – teminis vaiko gimtadienis „Burbulai“, kurio metu mažieji virs tikrais laipiotojais. Pažadame, kad bus daug juoko, linksmo triukšmo bei, žinoma, nesuskaičiuojama galybė įvairiausių dydžių burbulų!

Rekomenduojamas amžius: 4-6 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 130 €

Sportinis

„Sportinio“ gimtadienio pavadinimas, jau pats daug ką apie save pasako. Šioje vaikų gimtadienio programoje „Scala Dream“ instruktorius pristatys laipiojimą, kaip laisvalaikio praleidimo būdą, kurio metu šventės dalyviai nemažai pasportuos ir iškraus susikaupusią energiją.

Dalyviai sužinos apie tris laipiojimo rūšis, susipažins su laipiojimo gudrybėmis, įveikinės trasas boulderingo salėje ir kils į 11 metrų aukščio sieną su automatine sauga.

Rekomenduojamas amžius: 10-17 m.
Programos trukmė: 2,5 val.
Kaina: nuo 130 €

Sportinis

Svarbi informacija svečiams:

Priklausomai nuo pasirinktos programos gimtadienio trukmė yra nuo 2,5 iki 3 val. Papildomą laiką reikia suderinti iš anksto. Pusvalandžio kaina 30 eurų. Prieš gimtadienį atvykite 10 minučių anksčiau. Taip pat, 10 minučių skirkite susitvarkymui po šventės.

Į gimtadienį atsineškite savo vaišių. Užsakykite mūsų partnerių pagamintą tortą. „Scala Dream“ kavinėje galite užsakykti kavos ir arbatos bei nustebinti svečius ledų desertais ir kokteiliais. Primename, kad Scala Dream sporto ir laisvalaikio centre yra švenčiami vaikų gimtadieniai, todėl alkoholį siūlome palikti kitoms vietoms ir kitoms progoms. Žiūrėkite tortų katalogą ir Scala Dream kavinės meniu.

Fizinis pasiruošimas turi netiesioginę įtaką šventės programai. Programos užduotys adaptuojamos konkrečiai laipiojančių grupei.

Organizuojame trijų kategorijų gimtadienių programas: 1 – programos mažiesiems (4 – 7 metų vaikams); 2 – programos vyresniems (7 – 12 metų vaikams); 3 – programos paaugliams ir suaugusiems. Dalyvaujantys 2 ir 3 kategorijos šventėse vaikai iki 7 metų yra prižiūrimi tėvų arba globėjų.

Į renginius atvyksta ir nelaipiojantys svečiai, kurie vaišinasi, geria kavą, žaidžia stalo tenisą, bendrauja ir palaiko laipiojančius. Tėveliams siūlome laipioti kartu su vaikais, tai kuria stiprų tarpusavio ryšį ir pozityviai įtakoja šventės nuotaiką.

„Scala Dream“ komanda imasi priemonių ir veiksmų reikalingų užtikrinti saugumą ir saugią aplinką laipiojimo centre: „Scala Dream“ laipiojimo centre galioja saugumo instrukcija ir laipiojimo salės taisyklės parengtos pagal AEV (Аustrijos alpinizmo asociacijos), DAV (Vokietijos alpinizmo asociacijos), BMC (Didžiosios Britanijos alpinizmo asociacijos), UIAA (Tarptautinė alpinizmo asociacijos) rekomendacijas ir taisykles. „Scala Dream“ laipiojimo centro lankytojai supažindinami su saugumo instrukcija ir laipiojimo salės taisyklėmis pasirašytinai. Gimtadienio metu svečiams demonstruojamos pagrindinės taisyklių nuostatos ir apšilimo pratimai. „Scala Dream“ instruktoriai apmokomi pagal saugojimo programa ir išlaiko egzaminą. Laipiojimo konstrukcijos ir įranga yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos standartą. Primename, kad už nepilnamečių saugumą atsako tėvai arba globėjai.

Laipiojimui tinka laisva sportinė apranga ir avalynė. Laipiojantiems svečiams akcentuokite, kad su savimi atsineštų švarius batelius, nes tai yra sveikatos ir higienos principas. Pamiršusiems pasiimti – išnuomosime specialią laipiojimo avalynę.

Kaina taikoma 10 laipiojančių žmonių grupei. Už papildomą programos dalyvį pridėsime 6 €. Užsukite pas mus apžiūrėti erdvių ir palikti avanso – tai yra rezervacijos garantija bei proga pasiimti kvietimus. Taip pat galima padaryti pavedimą, o kvietimus parsisiųsti patiems. Yra galimybė likusią sumą apmokėti grynais arba kortele vietoje.

Papildomos paslaugos:

Netikėtas ledų „krepšelio“ atsiradimas gimtadienio programoje – tai saldi staigmena jubiliatui ir svečiams. Įveikę „Scala Dream“ viršūnę nuotykiautojai aukštyje ištraukia „laimingą bilietą“ su kuriuo keliauja į kavinę ir pasirenka patinkantį ledų skonį. Taip pat galima pasirinkti ledų desertus, kurie tampa gaivia atsvara tradiciniam gimtadienio tortui. Jubiliato ledų desertas papuošiamas ir patiekiamas su žvakute.

Ledų krepšelis: 10 porcijų ledų – 15 € (kaina taikoma užsakant iš anksto)
Ledų desertas: 10 porcijų ledų desertų (du ledų rutuliukai su vaisiais, riešutais ir vafliais) – 35 €

Dar viena deserto alternatyva – pieno ir ledų kokteiliai. Jubiliatas ir svečiai patys pasirenka savo mėgstamiausią kokteilio skonį.

Pieno ir ledų kokteilis: 10 porcijų – 20 €

Galima pasirinkti skonį ir torto papuošimą – su programos tematika, jubiliato mėgstamu herojumi, užrašu arba savo sugalvotu dizainu. Atvykus į šventę, šviežiai iškeptas tortas bus jau pristatytas.

Kilogramas torto: 27 €. Kepykla ruošia tortus nuo 1 kg. Svoris priklauso nuo dekoracijų pasirinkimo. Tortų skoniai.

Jokių rūpesčių! Ruošdami šventinę erdvę ant stalo padėsime lėkštes, stiklines, šakutes ir servetėles. Serviravimui naudojami vienkartiniai indai. Jei vertinate estetiką, rinkitės teminį serviravimą. Parinktos servetėlės, papuošimai ir kūrybingi akcentai sukurs dar jaukesnę šventės nuotaiką.

Teminis serviravimas*: 1 asmeniui – 1,6 €

*tematiką deriname prie užsakytos programos. Norint užsakyti kitokią tematiką – derinama atskirai.

Kai vaikai pasirenka piešinį, jie daro mažą žingsnį savęs pažinimo link. Jiems tai patinka. Liūtukas ar drugelis, rožinė ar žalsva spalva – šiame gyvenimo etape tai yra svarbu. Su piešimo meistrės sukurta „šventinę kaukę“ vaikai tarsi trumpam nusikelią į kitą pasaulį.

Kai šventėje iki 12 asmenų: 25 €
Kai šventėje 13 – 20 asmenų: 30 €

Kokius vaidmenis pasilieki sau vaiko gimtadienio dieną: svetingas šventės šeimininkas, vairuotojas, virėjas, konditeris, barmenas.. Ko gero tai tik dalis. Būk „čia ir dabar“ šventės metu ir palik fotografo vaidmenį fotografui. Įsiamžinkite kartu su savo šeima ir draugais.

20 nuotraukų: 35 €

Pinjata – tai rankų darbo, įvairių formų žaislas, kurį vaikai su malonumu daužo iki saldainių iškritimo momento. Pinjatos viduje jau būna pridėta saldainių. Pinjatų dizainas pritaikytas prie užsakytos programos. Matmenys apie 45cm x 30/38 cm

Kaina: 27 €

Džiaugiamės pristatydami mūsų naują papildomą paslaugą – „3 metrų Pandos sveikinimą vaiko gimtadieniui”! Tai bus nepakartojama akimirka, prisimintina visam gyvenimui.

* Būtina užsakyti iš anksto.

Kaina: 65 € (+ 2 jūsų išrinktos dainos)