Suaugusiųjų gimtadieniai

Kur švęsti gimtadienį suagusiems Klaipėdoje?
Atšvęsk gimtadienį su draugais „Scala Dream“ laipiojimo centre.

Paruošėme programą iššūkius mėgstančiai kompanijai, kuriems patinka kartu pasinerti į nuotykius. Programoje netruks veiksmo ir judesio, bet neišsigąsk – viskas yra adaptuota bet kokio fizinio pasirengimo bei pajėgumo dalyviams.

Patyręs instruktorius praves apšilimą, supažindins su saugumo taisyklėmis, pagrindiniais laipiojimo ypatumais, sužinosi, kas yra boulderingas, kybiai, traversas. Laipiosi, sudalyvausi mini varžybose ir pasitikrinsi kaip jautiesi 11 metrų aukštyje.

Visos programos neišduosime, paliksime vietos netikėtumams ir siurprizams, bet garantuojame – bus linksma.

Programos trukmė: 2,5 val.
Dalyvių amžius: nuo 16m.
Kaina: 180 €

Papildomos paslaugos:

Įveikę „Scala Dream“ viršūnę šventės dalyviai aukštyje ištraukia „laimingą bilietą“ su kuriuo keliauja į kavinę ir pasirenka patinkantį ledų skonį. Taip pat galima pasirinkti ledų desertus, kurie tampa gaivia atsvara tradiciniam gimtadienio tortui. Jubiliato ledų desertas papuošiamas ir patiekiamas su žvakute.

Ledų krepšelis: 10 porcijų traškiuose vafliuose – 10 €
Ledų desertas: 10 porcijų ledų desertų (du ledų rutuliukai su vaisiais, riešutais ir vafliais) – 25 €

Dar viena deserto alternatyva – pieno ir ledų kokteiliai. Jubiliatas ir svečiai patys pasirenka savo mėgstamiausią kokteilio skonį.

Pieno ir ledų kokteilis: 10 porcijų – 20 €

Galima pasirinkti skonį ir torto papuošimą – su programos tematika, mėgstamu personažu, užrašu arba savo sugalvotu dizainu. Atvykus į šventę, šviežiai iškeptas tortas bus jau pristatytas.

Kilogramas torto: 27 €. Kepykla ruošia tortus nuo 1 kg. Svoris priklauso nuo dekoracijų pasirinkimo. Tortų skoniai.

Jokių rūpesčių! Ruošdami šventinę erdvę ant stalo padėsime lėkštes, stiklines, šakutes ir servetėles. Serviravimui naudojami vienkartiniai indai. Jei vertinate estetiką, rinkitės teminį serviravimą. Parinktos servetėlės, papuošimai ir kūrybingi akcentai sukurs dar jaukesnę šventės nuotaiką.

Paprastas serviravimas: 1 asmeniui – 1,2 €
Teminis serviravimas: 1 asmeniui – 1,6 €

Su piešimo meistrės sukurta „šventinę kaukę“ ir svečiai ir jubiliatas tarsi trumpam nusikelią į kitą pasaulį.

Kai šventėje iki 12 asmenų: 25 €
Kai šventėje 13 – 20 asmenų: 30 €

Kokius vaidmenis pasilieki sau gimtadienio dieną: svetingas šventės šeimininkas, vairuotojas, virėjas, konditeris, barmenas.. Ko gero tai tik dalis. Būk „čia ir dabar“ šventės metu ir palik fotografo vaidmenį fotografui. Įsiamžink kartu su savo šeima ir draugais.

20 nuotraukų: 35 €

Pinjata – tai rankų darbo, įvairių formų žaislas, kurį vaikai su malonumu daužo iki saldainių iškritimo momento. Pinjatos viduje jau būna pridėta saldainių. Pinjatų dizainas pritaikytas prie užsakytos programos. Matmenys apie 45cm x 30/38 cm

Kaina: 27 €

Džiaugiamės pristatydami mūsų naują papildomą paslaugą – „3 metrų Pandos sveikinimą gimtadieniui”! Tai bus nepakartojama akimirka, prisimintina visam gyvenimui.

* Būtina užsakyti iš anksto.

Kaina: 65 € (+ 2 jūsų išrinktos dainos)