TOP 5 vaiko gimtadienio idėjos

Kiekvienas vaikas – individualus. Tad ir kiekvienas vaiko gimtadienis turi būti išskirtinis. Vis dėlto, organizuoti vaiko gimtadienį gali būti tikras iššūkis kiekvienam tėveliui. Tad štai geriausios vaiko gimtadienio idėjos, kurios kiekvieno jubiliato didžiąją šventę pavers nepamirštama.

Vaiko gimtadienis – „Karnavalas“

Karnavalas gali būti labai įdomi ir linksma šventė vaikų tarpe. Paprašykite, kad svečiai apsirengtų kaip karnavalo dalyviai. Tai gali būti įvairūs gyvūnėliai, mėgstami filmukų ar pasakų veikėjai ir pan. Taip pat Jums reikės karnavalinių dekoracijų, kuriomis padės pasirūpinti dekoratorė arba šventinio dekoro parduotuvė.

Šalia dekoracijų pasirūpinkite ir linksmu tortu bei temą atspindinčiomis vaišėmis. Kūrybiškai pažvelkite į tai, kaip pateikti desertus, vaisius ir kitus patiekalus.

Piknikas

Vasara – nuostabus metas rengti lauko šventes. Tad gimtadienis gamtoje – unikali galimybė suorganizuoti pikniką su vaikais. Jums tereikia ramios vietos, kurioje galėsite pasitiesti pledus arba pasistatyti keletą stalų ir linksmai leisti laiką gryname ore.

Sugalvokite keletą lauko žaidimų. Tai gali būti estafetės, gaudynės ir kiti aktyvūs žaidimai, kurie patiks kiekvienam vaikui.

Taip pat apgalvokite maisto klausimą. Jums reikia, kad maistas karštą dieną neištežtų, todėl pasirūpinkite karščiui atspariais patiekalais bei gėrimais. Galbūt vertėtų įsigyti šaltkrepšį, kuris užtikrins vėsą.

Eksperimentai gimtadienyje

Jei norite atžalai suteikti išskirtinių bei lavinančių potyrių gimtadienio proga, siūlome mokslinį eksperimentą vaikams, kurį Klaipėdoje organizuoja „Scala Dream“ laipiojimo uolomis centras. Tačiau tokią pramogą galima rasti daugelyje Lietuvos miestų.

Eksperimentai yra visiškai saugūs, tad nereikėtų bijoti jų išbandyti. Priešingai, galbūt vaiką sudomins chemija ar fizika, o tai ateityje taps jo pašaukimu.

Gimtadienis „kitoje šalyje“

Norint švęsti kitoje šalyje, nebūtina keliauti į užsienį! Jums tereikia užsienio atmosferą perkelti į šventės vietą. Išsirinkite šalį pagal kurios motyvus norite organizuoti gimtadienį. Rinkitės išskirtines šalis, kurios pasižymi tam tikra atributika: Prancūzija, Havajai, Kinija, Marokas, Australija ir t. t.

Pasirūpinkite ir tos šalies firminiais patiekalais, kurie papuoš šventinį stalą.

Aktyvus gimtadienis

Vaiko gimtadienis jau savaime suprantamas kaip aktyvus. Tačiau galima sugalvoti ir išskirtinių, itin aktyvių laisvalaikio praleidimo būdų. Gimtadienis gali vykti žaidimų kambaryje, pramogų ar nuotykių parke, stovykloje.

Tiesa, vaikų vasaros stovykla gali tapti puikia dovana gimtadienio proga. O galbūt Jūsų atžalos gimtadienis pasitaikys būtent stovyklos metu. Garantuojame, jog jam dėl to bus tik linksmiau!