Suaugusiųjų treniruotės

Suaugusiems

Laipiojimo treniruočių procesas prasideda nuo tikslų nustatymo. Vieniems įdomu išmokti laipioti greičiau ar padaryti prisitraukimų, kitiems bendrai pagerinti savijautą ar tiesiog numesti svorį. Kažkam svarbu pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, o kažkam trenerio pagalba reikalinga palaikyti motyvacijai suvokiant savo kūną ir jo galimybes. Svarbiausia, tai vienaip ar kitaip turi daug teigiamos įtakos asmeniniam tobulėjimui.

„Scala Dream“ siūlo treniruočių planus pagal individualią programą, laipiojant grupėje arba sudarant asmeninį planą. Šalia treniruočių yra galimybė įtraukti Hatha jogos praktikas. Pasirinkimas platus, todėl tikrai rasi atitinkamą savo įgūdžių lygiui, tikslams ir laikui, kurį gali skirti.

Suaugusiųjų treniruočių tvarkaraštis

Vaikams ir paaugliams

Su vaikais ir jaunimu palaikome tarpusavio pagarbos ir pasitikėjimo santykius, o užsiėmimų metodai ir turinys skiriasi priklausomai nuo vaikų amžiaus. Laipiojant vaikai įsimena kybius, spalvas ir judesių eiliškumą. Stovėdami žemėje, jie turi nuspręsti kaip lipti, o jeigu pasirinko netinkamą strategiją pirmo bandymo metu – analizuoja ir pasirenka kitus lipimo variantus. Lipdami vaikai išmoksta sąmoningai koncentruotis į skirtingus taškus, kūno dalis ir išlaiko dėmesį kiekvieno judesio metu, net ir esant nuovargiui.

Laipiojimo treniruotėse taip pat ugdomas vaikų emocinis intelektas. Įveikę trasą, jauni laipiotojai džiaugiasi. Ieškodami pralipimo būdo – įsitraukia, kartais patiria nerimą ar net momentinį nusivylimą. Pamažu vaikai išmoksta atpažinti savo jausmus ir matyti kaip jie įtakoja laipiojimo rezultatus ir aplinkinius. Tai labai svarbi patirtis.

Treniruotės paaugliams
Treniruotės vaikams

„Scala Dream“ užsiėmimus lankantys vaikai dalyvauja varžybose, festivaliuose, išvažiuoja į tikras uolas. Laipiojimas tampa jų gyvenimo stiliumi, sveiku ir turiningu laisvalaikiu. Laipiodami vaikai bendrauja ir su bendraamžiais, ir suaugusiais. Toks neoficialus ir natūralus bendravimas ir palaikymas stiprina pasitikėjimą savimi.

„Scala Dream“ treneriai su 4-7 metų vaikais pasirinko žaidimo formą, kaip pagrindinį darbo su mažyliais metodą. Fizinius pratimus ir laipiojimo užduotis treneriai pateikia linksmoje ir žaismingoje formoje. Tokio amžiaus vaikai išmoksta bėgti, tūpti, daryti kūlverstį, mėtyti ir gaudyti daiktus, pradeda lipti vaikams parengtose erdvėse. Mažiausių vaikų neskatiname varžytis, vaikai išmoksta siekti ir gerinti savo asmeninius rezultatus.

Svarbu! Jeigu planuojate atvesti vaiką į bandomąją treniruotę, būtina užpildyti formą ir turėti užpildytą su savimi.

Vaikų treniruočių tvarkaraštis