VAIKŲ GIMTADIENIAI

Ieškote idėjų vaiko gimtadieniui Klaipėdoje? Scala Dream siūlo įvairias programas tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo 4 metų amžiaus. Pasirinktą gimtadienio programą nuo pradžios iki pabaigos praves vaikų gimtadienių vedėjas, kuris taip pat yra laipiojimo instruktorius. Į kiekvieną vaiko gimtadienio programą įeina tokios pramogos kaip: lipimas siena, laikas virvių erdvėje, lipimas į 10 metrų sieną bei kulminaсija – jubiliato kilnojimas su virve tiek kartų, kiek jam sukanka metų. Po šventės visi renginio svečiai gauna laipiotojų diplomus.

Gimtadieniams siūlome 4 pagrindines kryptis: edukacinė programa, kvestai, teminiai  vakarėliai ir gimtadienis dežutėje. Edukacinio gimtadienio metu vaikai aktyviai leidžia laiką ir taip pat gauna naujų žinių. Kvestas – tai toks gimtadienis, kuomet spręndžiant mįsles ir užduotis komandoje, keliaujama tikslo link. Teminis vakarėlis yra tam tikra tema ruoštas ir dekoruotas gimtadienis. Na, o gimtadienis dežutėje – tai šventė namuose, kai paruoštą scenarijų ir rekvizitus jubiliatas gauna į namus, o tėvams nesukeliami jokie nepatogumai.

Švenčiant Scala Dream erdvėje, stalui ir vaišėms yra atskiras kambarys. Taip pat yra kavinukė, kurioje galima užsisakyti ledų, pieno kokteilių, šiltų gėrimų. Susisiekite ir padėsime suorganizuoti vaiko gimtadienio šventę. Su Scala Dream vaiko gimtadienis taps kupinas nepamirštamų emocijų!