Laipiojimas uolomis prasideda pirmiausia nuo žinių! Nedidelė teorinė paskaita apie Jums naujai atrastą sporto rūšį tikrai padės susiorietuoti. Priklausomai nuo Jūsų ambicijų, skiriamo laiko bei nusiteikimo, laipiojimas uolomis Jūsų gyvenime gali tapti tiek tiek aktyvia laisvalaikio pramoga, tiek Jūsų gyvenimo būdu. 

Laipiojimas uolomis yra ir sportas, ir pramoga. Čia viskas priklauso nuo pasirenkamų trasų sudėtingumo ar lipimo būdo. Šio sporto tikslas – pasiekti uolos arba sienelėje esančio galutinio kybio viršutinę dalį abejomis rankomis. Technika, pusiausvyra, svorio centras lavinami visos treniruotės metu.

Pirmoje laipiojimo treniruotėje mes pasirūpinsime tinkamu instruktažu, suteiksime nuomai specialius laipiojimo batelius ir magnezijos maišelį. Magnezijai padidina sukibimą su kopiamu paviršiumi ir saugo nuo delnų prakaitavimo.

Taigi, nuo ko viskas prasideda:

  1. Atvykus į laipiojimo centrą administratoriai Jus sutiks ir nukreips į persirengimo patalpas. Turėkite patogią nevaržančią judesių aprangą bei avėkite švarius sporto batelius – Jūsų patogumui pas mus įrengtos šiuolaikiškos rūbinės.
  2. Judame į apšilimo zoną. Apšilimas yra labai svarbi laipiojimo sporto dalis, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį. Apšilimui instruktorius skirs ne mažiau 10min.
  3. Pagaliau galime eiti prie laipiojimo sienelių. Trasos čia pažymėtos vienos spalvos kybiais. Apie judėjimo techniką ir galimas trajektorijas instruktorius Jus supažindins. Naujokams rekomenduosime lengvesnes trasas, pažengusiems – kiek sudėtingesnes. 
  4. Visada rekomenduojame išbandyti ir mūsų aukštąją 11m sieną. Čia jums bus reikalinga speciali įranga bei instruktoriaus pagalba. 
  5. Po laipiojimo sesijos siekiant atpalaiduoti raumenis rekomenduosime Jums tempimo pratimus.
  6. Treniruotė baiga! Jūs grįžtate į persirengimo patalpas. O persirengus kviečiame pailsėti ir atsgauti jėgas mūsų kavinėje.

Ar verta išbandyti laipiojimą uolomis ir kodėl?

Jokios monotonijos. Kaskart galima rinktis skirtingas trasas bei būdus joms įveikti.

Laipiojant lavinate visas raumenų grupes.

Laipiojimo metu mintys sukasi tik apie judesius; tai tarsi galvosūkis, kurį Jūs įveikiate kūno judėjimo pagalba.

Esate čia ir dabar; nerimas ar dienos metu susikaupęs stresas rimsta.

Mažos pergalės lemia puikias emocijas!

Komanda čia nebūtina, tačiau su bendraminčiais visada smagiau.

Jeigu nuspręsite išbandyti laipiojimą, Jums reikia tik atvykti pas mus. Idealu, jei atvykimą suderinsime iš anksto telefonu – ypač jei esate kelių asmenų grupė ar šeima. Atvykimo laiku Jus pasitiks pasiruošęs instruktorius.

Pasirūpinsime, kad šis sportas Jums pasirodytų tinkamas bei lavinantis, o išmokę mėgautis juo, patirtumėte malonumą.