Pasiruošimas

1. Pasiruošimas

Pasitikrink „Scala Dream“ darbo laiką ir adresą. Jeigu pageidauji instruktoriaus paslaugos – apsilankymui užsiregistruok iš anksto. Mes dirbame kiekvieną dieną ir paruošę jūs priimti.

Laipiojimas grupėms

2. Laipiojimas grupėms

Laipiojimas dar smagesnis kai trasos įveikinėjamos draugų būryje, todėl grupėms nuo 6 asmenų taip pat rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto. Jeigu jūs turite ypatinga poreikį, tuomet galėtumem suderinti nestandartinį laiką skirtą tik Jums.

Laisvalaikis su šeima

3. Laisvalaikis su šeima

Apsilankyti visa šeima tikrai smagu. Emocijos patyrtos kartu išlieka ilgam. Mes turime veiklos kiekvienam šeimos nariui.

Tėveliai ar globėjai pasilieka laipiojimo centre ir prižiūri nepilnamečius vaikus, kitu atveju vaikai laipioja tik užsiėmimuose su treneriu.

Apranga ir avalynė

4. Apranga ir avalynė

Laipiojimui tinka laisva sportinė apranga ir švarūs, su savimi atsinešti sportbačiai. Tačiau jūsų patogumui mes turime specialius laipiojimo batelius vietoje, kurie įtraukti į apsilankymo kainą. Trukstamą laipiojimui skirtą įrangą galima išsinuomoti „Scala Dream“ centre.

Saugumas

5. Saugumas

Apsilankymo pradžioje administratorius supažindins jūs su laipiojimo centre galiojančia saugumo instrukcija ir su bendromis saugumo taisyklėmis. Suteiksima atskirą instruktažą kaip teisingai naudotis įranga bei teisingai naudotis aukšta siena.

Mūsų laipiojimo sienos ir visa tam skirta įranga yra sertifikuoti pagal ES standartą.

Lipimas

6. Lipimas

Po formalumų administratorius parodys apšilimo pratimų ir papasakos kas yra laipiojimas uolomis bei laipiojimo esmę. Apšilus ir prasilipus „bouldering” salėje – tavęs lauks kopimas į 11 metrų aukščio sieną su automatine sauga. Tai vieta kuri palieka daug įspūdžių.

Aukšta siena

7. Aukšta siena

Jei aukštoje sienoje planuoji lipti ne su automatine sauga, o savarankiškai – turi būti išlaikęs saugojimo testo teorinę ir praktinę dalis. Teorinę dalį iš anksto gali atlikti čia, o praktinę atliksi mūsų laipiojimo centre.

„Scala Dream“ narystė

8. „Scala Dream“ narystė

Įsigyk laipiojimo abonementą ir lankyk treniruotes bei kitus užsiėmimus reguliariai! Laipiojimas uolomis keičia žmonių gyvenimus į gerąją pusę!