VAIKO GIMTADIENIS „SPORTINIS”

„Sportinio“ gimtadienio pavadinimas, jau pats daug ką apie save pasako. Šioje vaikų gimtadienio programoje „Scala Dream“ instruktorius pristatys laipiojimą, kaip tokį laisvalaikio praleidimo būdą, kurio metu šventės dalyviai nemažai pasportuos ir iškraus susikaupusią energiją.

Dalyviai sužinos apie tris laipiojimo rūšis, susipažins su laipiojimo gudrybėmis, apie kurias žino tik drąsieji alpinistai įkopę į Everestą, ir įveiks trasas boulderingo salėje bei aukštoje 11 metrų sienoje. 

Gimtadienio programa skirta 6 – 17 metų vaikams ir suaugusiems.
Į kainą įskaičiuota 10 vaikų, kiekvienas papildomai aktyviai dalyvaujantis +6 eur
Užsiėmimo trukmė: 2,5 valandos.
Užsiėmimo kaina: 120 eurų.

Tėveliai, leidus orams, gali įsikurti stogo terasoje, po 2 asmenis, prie atskirų staliukų.

Susisiekite telefonu arba per Facebook messenger.

 

PAPILDOMOS PASLAUGOS Rezervuoti

SVARBI INFORMACIJA SVEČIAMS:

Priklausomai nuo pasirinktos programos gimtadienio trukmė yra nuo 2 iki 2,5 val. Papildomą laiką suderinkite iš anksto. Pusvalandžio kaina 30 eurų. Prieš gimtadienį ateikite 10 minučių anksčiau. 10 minučių skirkite susitvarkymui po šventės.
Į gimtadienį atsineškite savo vaišių. Užsakykite mūsų partnerių pagamintą tortą. Scala Dream kavinėje užsakykite kavos ir arbatos. Nustebinkite svečius ledų desertais ir kokteiliais. Primename, kad Scala Dream sporto ir laisvalaikio centre Jūs švęsite vaiko gimtadienį, todėl alkoholį siūlome palikti kitoms vietoms ir kitoms progoms. Žiūrėkite tortų katalogą ir Scala dream kavinės meniu.
Fizinis pasiruošimas turi netiesioginę įtaką šventės programai. Programos užduotys adaptuojamos konkrečiai laipiojančių grupei.
Organizuojame trijų kategorijų gimtadienių programas: 1 – programos mažiesiems (4 - 7 metų vaikams); 2 – programos vyresniems (7 – 12 metų vaikams); 3 – programos paaugliams ir suaugusiems. Dalyvaujantys 2 ir 3 kategorijos šventėse vaikai iki 7 metų yra prižiūrimi tėvų arba globėjų.
Į renginius atvyksta ir nelaipiojantys svečiai. Svečiai vaišinasi, geria kavą, žaidžia stalo tenisą, bendrauja ir palaiko laipiojančius. Tėveliams siūlome laipioti kartu su vaikais, tai kuria stiprų tarpusavio ryšį ir pozityviai įtakoja šventės nuotaiką.
Scala Dream komanda imasi priemonių ir veiksmų reikalingų užtikrinti saugumą ir saugią aplinką laipiojimo centre: Scala Dream laipiojimo centre galioja saugumo instrukcija ir laipiojimo salės taisyklės parengtos pagal AEV (Аustrijos alpinizmo asociacijos), DAV (Vokietijos alpinizmo asociacijos), BMC (Didžiosios Britanijos alpinizmo asociacijos), UIAA (Tarptautinė alpinizmo asociacijos) rekomendacijas ir taisykles. Scala Dream laipiojimo centro lankytojai supažindinami su saugumo instrukcija ir laipiojimo salės taisyklėmis pasirašytinai. Gimtadienio metu svečiams demonstruojamos pagrindinės taisyklių nuostatos ir apšilimo pratimai. Scala Dream instruktoriai apmokomi pagal saugojimo programa ir išlaiko egzaminą. Laipiojimo konstrukcijos ir įranga yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos standartą. Primename, kad už nepilnamečių saugumą atsako tėvai arba globėjai.
Laipiojimui tinka laisva sportinė apranga ir avalynė. Laipiojantiems svečiams akcentuokite, kad su savimi atsineštų švarius batelius. Tai yra sveikatos ir higienos principas. Pamiršusiems pasiimti išnuomosime specialią laipiojimo avalynę.
Kaina taikoma 10 laipiojančių žmonių grupei. Už papildomą programos dalyvį pridėsime 6 eurus. Užsukite pas mus apžiūrėti erdves ir palikite avansą – tai yra rezervacijos garantija bei proga pasiimti kvietimus; arba padarykite pavedimą, o kvietimus parsisiųskite patys. Likusią sumą apmokėsite grynais arba kortele vietoje.