RENGINIAI ĮMONĖMS

Komandinis renginys laipiojimo centre – tai galimybė spręsti žmonių ir organizacijos klausimus per judėjimą ir tarpusavio sąveiką.

Komunikacijos, bendradarbiavimo, tikslų išsikėlimo, planavimo, sprendimų priėmimo ir kitus klausimus diskutuojame būtent tuo momentu kai jie iškyla, čia ir dabar. Tuo tarpu gautą laipiojimo metu patirtį transformuojame į verslo aplinką. Praktiškai išgyvename tai, kad partnerystėje svarbiausia komunikacija, kad klaida tai viso labo informacija, kad tarpusavio pasitikėjimas turi labai aiškias praktiškas sudedamąsias dalis.

Laipiodami kartu, kolegos natūraliai ugdo pasitikėjimą vienas kitu, formuoja, stiprina socialinį ryšį. Tinkamai sudėliotos programos, atkreipia komandos narių dėmesį į aktualius kasdienius klausimus.

Pasirinkite vieną iš programų.

Programa „Subalansuotas aš“

Programos tikslas atkreipti dėmesį į tai, kad komandos darbo rezultatas priklauso nuo kiekvieno jos nario asmeninės energijos siekti užsibrėžtų tikslų.

Programos nauda dalyviams:

• įvertins jų esamą „energijos lygį“;

• sužinos apie tai kaip veikia fizinis, emocinis, intelektinis, dvasinis geros savijautos komponentai;

• gaus praktinių patarimų apie tai kaip galima dirbti su savijautos komponentais;

• išbandys geros savijautos komponentų tobulinimo veiksmus ir technikas.

Programa remiasi

Senovės kultūrų tikėjimu apie 4 žmogaus kūnus, Steven Covey knyga „ 7 efektyviai veikiančių žmonių principai, jogos principais ir laipiojimo sporto geriausiomis tradicijomis.

Trukmė: 2 val.

Kaina: 330 eur (10 asm). Kiekvienas papildomas dalyvis +18 eur

Į kainą įskaičiuota laipiojimo įranga, vanduo ir karšti gėrimai (kava, arbata).

Programa „Havajietiškas vakarėlis“

Programos tikslas linksmai bei aktyviai praleisti laiką su savo kolegomis, „susicementuoti”. Tai linksma programa su daug laipiojimu, su lipimo į aukštą sieną „ypatingomis” sąlygomis. Jūsų vakarėlio barmenas parūpins jūs „Havajų garuojančiais kokteiliais. Mūsų fotografas įamžins jūs kartu pasipuošusius Havajų atributais. Iššūkis vadovui – garantuotas!“.

Trukmė: 2 val.

Kaina: 450 eur (10 asm). Kiekvienas papildomas dalyvis +25 eu

Į kainą įskaičiuota laipiojimo įranga, vanduo ir karšti gėrimai (kava, arbata).

Rezervuokite telefonu +370 603 73790, paštu info@scaladream.com.

Programa „Renginys komandai“

Nebūtinai laukti Kalėdų ar įmonės jubiliejaus. Laimėtas tenderis, užbaigtas projektas, naujos paslaugos paleidimas – tai tik kelios progos praleisti laiką kartu su kolektyvu. Įvairios laipiojimo užduotis, mini varžybos, staigmena jūsų vadovui ir daug įspūdžių garantuojame. Susipažinkite vienas su kitu nestandartinėje aplinkoje, stabdykite akimirkas, darykite pasiekimų refleksiją, būkite netradicinėje, lengvoje aplinkoje. Laipiojimo centras yra labai tinkama tam vieta: justify;”

Renginio dalyvių fizinis pasiruošimas neturi įtakos renginio sėkmei.

Trukmė: 2 val.

Kaina: nuo 240 eur (10 asm). Kiekvienas papildomas dalyvis +18 eur.

Į kainą įskaičiuota laipiojimo įranga, vanduo.

Rezervuokite telefonu +370 603 73790, paštu info@scaladream.com.

Komandos kurios jau mus aplankė „Tele2“, „Mars Lietuva“, „Emotion“, „Philip Morris“, „Avitelos Prekyba“, „City Service Engineering“, „Lindstrom“, „Vakarų laivų gamykla“, „RB&PP“, „Ikea Lietuva”.