ĮMONIŲ RENGINIAI

Visi mes žinome, kad kiekvienos įmonės sėkmę lemia kolektyvas. Dėl šios priežasties mes esame pasiruošę investuoti į įmonės darbuotojus pasirinkdami vienus arba kitus darbuotojų ugdymo ir kolektyvo formavimo instrumentus. Kiekvieną dieną rinkoje atsiranda inovatyvūs ugdymo ir motyvavimo sprendimai. Įmonių renginių bei nemažai kainuojančių mokymų pasiūlymai patenka ant vadovų stalų. Tokioje stebuklų žadančių pasiūlymų įvairovėje lengva pasiklysti.

LAIPIOJIMAS MŪSŲ CENTRE JŪSŲ KOLEKTYVUI TAI:

  • Priimtina galimybė praleisti laiką neformalioje atmosferoje;
  • Nauji įspūdžiai kuriuos Jūs išgyvensite kartu;
  • Investicija į kiekvieno atskiro darbuotojo asmeninį tobulėjimą;
  • Emocinis išsikrovimas ir streso darbe mažinimas;
  • Kūrybinio potencialo didinimas;
  • Darbuotojų tarpusavio pasitikėjimo ir pasitikėjimo savimi ugdymas;
  • Pozityvi energija.

Laipiojimas uolomis – tai veikla kuri nereikalauja dirbtinių scenarijų tam, kad galima būtų pasiekti šiuos dalykus.

KORPORATYVINIS LAIPIOJIMAS

“Korporatyvinis” laipiojimas – tai yra 2 – 2,5 valandų apsilankymas laipiojimo centre, kurio metu laipiojimo instruktorius kiekvienam padeda išbandyti uolą imituojančias trasas, įveikti save ir patirti naujus neišdildomus įspūdžius :).

Kolektyvui ruošiamos specialios trasos ir linksmos užduotis kurios atliekamos individualiai ir grupėse. Užduotis adaptuojamos pagal kiekvino dalyvio gebėjimus ir pasiruošimą.

PAPILDOMAI:

  • galima atsinešti vaišių;
  • galima užsakyti kavos, arbatos ir užkandžių vietoje.

KAINA:

  • Skaičiuojama už 1 aktyviai dalyvaujantį asmenį  + trasų paruošimas ir instruktoriaus laikas.

KOMANDINIS RENGINYS

Viena iš sudėtingiausių kasdieninio darbo su kolektyvu užduočių – duoti komandai pajausti, kad jie yra Komanda ir suprasti, kad kartu galima pasiekti kur kas daugiau nei kiekvienam atskirai.

Komandinis renginiai mūsų laipiojimo centre stiprina tarpusavio palaikymą, pasitikėjimą, emociškai iškrauna ir padeda suprasti kiekvieno komandos nario ypatybes, individualius skirtumus ir jų svarba bendram tikslui pasiekti.

Laipiojimas uolomis natūraliai pabrėžia pasitikėjimo partneriu svarbą, skatina stiprių bendrų emocijų atsiradimą ir tai kurį laiką galima išnaudoti kasdieninių darbų efektyvumo didinimui.

SVEIKATINGUMO PROGRAMA

Siekdami darbuotojų ekonomio ir socialinio produktyvumo turime skatinti aktyvų laisvalaikį ir aktyvų poilsį. Šiuo metu beveik visos aktyvaus laisvalaikio alternatyvos nėra subsidijuojamos, jos yra mokamos. Savo darbuotojo aktyvaus poilsio alternatyvomis galite pasirūpinti Jūs.

Jūsų įmonės personalui galime sudaryti specialų laipiojimo centro lankymo planą padedantį įveikti nuovargį, stresą, atstatyti jėgas, būti geroje formoje, kas neabejotinai didina  gyvenimo kokybe, darbuotojo pasitenkinimą ir darbingumą.

 
Daugiau informacijos ir atsakymai į Jūsų klausimus: +370 603 73790