ĮMONIŲ RENGINIAI

Renginiai įmonėms

Žinome, kad organizacijos sėkmę lemia žmonės – komanda. Dėl šios priežasties „Scala Dream“ komanda yra pasiruošusi sukurti tokį „Team building“ a įmonės renginį arba vakarėlį, kurio metu suformuosite stiprų darbuotojų ryšį, pasitikėjimą vienas kitu ir sukursite nepamirštamus atsiminimus.

Laipiojimas mūsų centre Jūsų kolektyvui tai:

  • priimtina galimybė praleisti laiką neformalioje atmosferoje;
  • nauji įspūdžiai, kuriuos Jūs išgyvensite kartu;
  • investicija į kiekvieno atskiro darbuotojo asmeninį tobulėjimą;
  • emocinis išsikrovimas ir streso darbe mažinimas;
  • kūrybinio potencialo didinimas;
  • darbuotojų tarpusavio pasitikėjimo ir pasitikėjimo savimi ugdymas;
  • pozityvi energija.

„Scala dream“ siūlo dvi programas įmonėms: korporatyvinį laipiojimą ir laipiojimo renginį.

Korporatyvinis laipiojimas

Tai 1,5 val. trunkantis apsilankymas laipiojimo centre, kurio metu laipiojimo instruktorius padeda įveikti uolą imituojančias trasas, įveikti save ir pasidalinti naujais įspūdžiais su kolegomis.

Kiekvieną kartą ruošiamos specialios trasos ir užduotys, kurios adaptuojamos būtent Jūsų kolektyvo gebėjimams ir pasiruošimui.

Laipiojimo renginys

Viena iš sudėtingiausių kasdieninio darbo su kolektyvu užduočių – duoti žmonėms bendrumo pojūtį, padėti suprasti, kad jie yra komanda ir suprasti, kad kartu galima pasiekti kur kas daugiau nei kiekvienam atskirai. Siūlome laipiojimo pagalba paskatinti komandinį jausmą. Laipiojimo renginio metu stiprinsite tarpusavio palaikymą, emocinį ryšį, išsikrausite po darbų bei sužinosite ir priimsite kiekvieno komandos nario stiprybes ir silpnybes.

Laipiojimas uolomis ir vienas kito saugojimas natūraliai pabrėžia pasitikėjimo partneriu svarbą, skatina stiprių bendrų emocijų atsiradimą ir tai, kurį laiką, galima išnaudoti kasdieninių darbų efektyvumo didinimui.

Renginio metu su komanda nuolat bus prižiūrintis instruktorius, kuris padės įveikti baimes ir atrasti pasitikėjimą savimi. Dalyviai įveiks trasas, išbandys save aukštoje 11 metrų laipiojimo sienoje, susipažins su laipiojimo pagrindais. Renginio trukmė 2 – 2,5 val.

Kiekvieną dieną rinkoje atsiranda inovatyvūs ugdymo ir motyvavimo sprendimai, kuriuos taiko ir mūsų komanda. „Scala Dream“ centre komandinius įgūdžius formavo tokios įmonės kaip „Tele2“, „Mars Lietuva“, „Emotion“, „Philip Morris“, „Avitelos Prekyba“, „City Service Engineering“, „Lindstrom“, „Vakarų laivų gamykla“. Tad išbandykite ir Jūs!