KELIONĖS Į UOLAS

„Laipiojimo kelionės lavina kūną ir protą, įkvepia, motyvuoja naujiems tikslams ir gerina gyvenimą“ – tūkstančių laipiotojų patikrinta tiesa.

Pirmiausia, laipiojimo regionai yra vietovėse kurių nepasiekia masės turistų. Tokiose ypatingose vietose pamatome žmonių gyvenimą. Jūreiviai traukia aštuonkojus iš sodrios mėlynos spinduliuojančios jūros Kalymnos saloje Graikijoje. Ūkininkai gamina ožkos sūrį su žolelėmis namelio pastogėje prie Ceuse kalno Pranzūzijoje. Prinokusias figas sode renka šeimininkė Ospe, Slovėnijoje. Garbingo amžiaus vyras su šiaudine skrybėle ir laisvais šviesiais marškiniais atsirėmė į pagalį ir žiūri į žemyn besileidžiantį vynuogių slėnį Italijoje, netoli Arco. Šie vaizdai dar ilgai pasilieka atmintyje. Tikriausiai pasiliks iki gyvenimo pabaigos. Matydami kaip gyvena kiti, susimąstome, ir nejučia į savo pačių kasdienybę pradedame žiūrėti kitaip, labiau džiaugdamiesi mažais dalykais.

Laipiojimo kelionėse tobulėjame. Darome naujus judesius. Sužinome daugiau apie savo kūną ir kūno galimybes judėti. Suprantame daugiau apie protą ir proto galimybes stabdyti judėjimą. Daug laiko praleidžiame gamtoje, liečiame uolą, giliai įkvepiame kitokį bet tokį savą orą ir pradedame geriau pažinti save.

Galiausiai, kelionė į uolas tai ne tik pats išvažiavimas, tai ir pasiruošimas jam. Mes laukiame įspūdžių, laukiame susitikimų su kitų šalių žmonėmis, jų kultūra ir maistu. Pasirodo laukimas toks malonus. Iškeliame sau tikslus, palaikome save formoje, ir džiaugiamės pasiruošimo procesu taip pat kaip ir pačia kelione.

daiktų sarašas

Kelionių Kalendorius

Šio metu sąraše nėra renginių