EDUKACINĖS PAMOKOS

 

Edukacinė programa „Kalnai, alpinizmas ir laipiojimas“

Edukacinį užsiėmimą „Kalnai, alpinizmas ir laipiojimas“ „Scala dream“ komanda organizuoja lyg tai būtų geografijos, kūno kultūros pamoka bei klasės valandėlė vienu metu. Tai gali būti kaip alternatyva neformaliojo vaikų švietimo pamokai ar šventiniam klasės renginiui.

„Kalnai, alpinizmas ir laipiojimas“ pamokos metu dalyviai sužinos, kas iš tiesų yra „kalnas“, susipažins su įdomiais faktais apie juos, įsimins 9 kalnų pavadinimus, charakteristikas, geografinę padėtį. Taip pat vaikai supras, kuo skiriasi alpinizmas ir laipiojimo uolomis sportas, įtrauktas į Olimpines žaidynes bei iš arti pamatys koks yra alpinizmo inventorius ir kaip juo naudotis. Įdomiausia tai, kad pamokos metu jie galės laipioti, diskutuoti, linksmai leisti laiką bei tuo pačiu plėsti savo žinias.

Edukacinio užsiėmimo metu „Scala dream“ komanda pateikia daugiau nei tik sausą informaciją. Mūsų tikslas – sudominti vaikus. Tokio užsiėmimo metu vaikai paprastai pradeda domėtis lietuvių pasiekimais kalnuose ir kalnų sportu, analizuoja gaunamą informaciją, susimąsto, kiek daug įdomių dalykų yra pasaulyje.

Programos trukmė: 2 val. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
Kaina: 150 Eur (klasei)
Amžius: tinka 6-12 metų vaikams, tačiau pagal poreikį galima programą adaptuoti darželinukams arba vyresniam jaunimui.

 

 

Edukacinė programa „Kas tampa Olimpiniais čempionais“

Edukacinė programa „Kas tampa Olimpiniais čempionais“ yra puiki alternatyva kūno kultūros pamokai. Tiesa, jos metu vaikai ne tik sužinos apie sportininkų savybes bei olimpinę simboliką, bet ir aktyviai pramogaus, tad tai taip pat prilygsta kūno kultūros ar klasės valandėlės pamokoms.

Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai suformuluos sportininko apibrėžimą, sužinos ką simbolizuoja olimpiniai žiedai, aptars sportinių ir čempionų savybes. Taip pat dalyviai laipios, ugdys gebėjimą reflektuoti. Tai gebėjimai, kurių neišmoksite nei mokykloje, nei namuose.

Programos trukmė: 2 val.
Kaina: 150 Eur (klasei)
Amžius: tinka 6-12 metų vaikams, tačiau pagal poreikį galima programą adaptuoti darželinukams arba vyresniam jaunimui.