VAIKŲ IŠLEISTUVĖS

 

Darželis – pirmoji švietimo įstaiga, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Mokykla – sekantis etapas po darželio. Tiek pirmasis, tiek antrasis etapas yra labai svarbūs vaikų gyvenime, o jų pabaiga –  jautri šventė. Tačiau ji gali būti ir linksma!

Darželinukų išleistuvės yra paskutinis renginys prieš žengiant į pirmąją klasę, kuris gali būti švenčiamas aktyviai laipiojant visiems kartu. Specialiai „Scala dream“ sudaryta programa suteiks galimybę vaikučiams švęsti paskutiniąją dieną žaidžiant džiunglių erdvėje, laipiojant kartu su instruktoriumi neaukšta siena bei įveikiant „Drakono“ 6 metrų sieną, naudojantis specialia laipiojimo įranga. Taip pat yra galimybė dalyvauti eksperimente su sausu ledu. Tai vaikams ypač įdomu ir atima žadą! Tokios žinios tikrai bus naudingos

Pagrindinių klasių išleistuvės taip pat svarbi šventė, kurią būtina linksmai paminėti su bendraklasiais. Tai bus puiki galimybė išlikti draugais! Programos metu vaikai laipios sienomis, atliks įvairias užduotis, išmoks bazinius laipiojimo pagrindus ir susipažins su laipiojimo sportu bei įranga. Su viskuo susipažinę jie galės įveikti kliūtis įmituojančias lipimą tikrose uolose kartu su savo klasės draugais. Ši programa bus puikus būdas patikrinti ar vaikai neturi aukščio baimės, o jei turi – ją įveikti!