liepa, 2020

18lie(lie 18)00:0025(lie 25)00:00Rocks, Body & Soul LenkijaSuaugusiems00:00 - 00:00 (25)

Daugiau

Renginio informacija

“Kalymnos Body & Soul” kelionė nusikėlė be tikslių datų. Tačiau kam laukti, jei ir kūnas ir siela prašo! “Body and Soul” stovyklą organizuojame liepos mėnesį Lenkijoje, Dolina Bedkowska.

“Body and Soul” tikslas
Organizavome 24 keliones į uolas ir pastebėjome, kad žmonės geriau pailsi ir pasiekia savo geriausią laipiojimo rezultatą tada, kai kūnas atsipalaiduoja, o smegenys ir kiti organai veikia subalansuotai. „Body and Soul” stovykloje kartu su laipiojimo programa, pasiūlysime mankštas, atpalaiduojančias praktikas, laipiojimo dirbtuves ir seminarus, laipiojimo filmų peržiūras. Panorėjus, pasidarysite sportinio masažo kursą (su atskira išankstine rezervacija). Svarbiausia, kad po savaitės laiko, Jums atrodytų, kad atostogavote mėnesį :)

Kaip nuvykti ir ką veiksime
Iki Brandysowka kempingo atvyksite savarankiškai automobiliu arba susiderinsite su kitais važiuojančiais. Logistiką padėsime organizuoti. Kiekvieną dieną mes pasirūpinsime pusryčiais ir vakariene. Laipiojimo dieną ryte darysime specialią mankštą, pusryčius, po to laipiosime, sugrįžus vakarieniausime, po vakarienės lauks work-shop‘as. Ne laipiojimo dieną – pusryčiausime kartu, turėsime laisvą laiką, užsiėmimą prieš vakarienę, vakarienę ir work-shop‘ą.
Gyvensime palapinėse (galite rezervuoti vietą namelyje už papildomą mokestį, vietų skaičius ribotas).

Dienos kaina
50 eurų
Pasirinkite ir atvykite bet kokiam dienų skaičiui nuo 3 iki 8.
Kelionės instruktoriai: Miša, Tania, Dima.

Apie savo vykimą informuokite iš anksto #scaladream administratorių arba vieną iš kelionės instruktorių, palikdami 50 eurų avansą.

Daugiau informacijos teiraukitės trenerių Scala Dream laipiojimo centre.

Laikas

18 (šeštadienis) 00:00 - 25 (šeštadienis) 00:00

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X