spalis, 2022

09spa10:0017:00YpatingasCigun praktikos ir visceralinio masažo dirbtuvės10:00 - 17:00

Daugiau

Renginio informacija

Spalio 9 dieną susitiksime su savo dalyko meistru svečiu iš Latvijos Jurijs Starčenko. Jurijs praktikuoja Čigong (Cigun) jau 22 metus, pasiekė Džun Juan Čigong (Cigun) 4 lygį, yra jogos meistras, regresologas, Dao praktikų konsultantas, manualinis terapeutas.

Susitikimą sudarys 2 dalys:
– Čigong (Cigun) įvadas ir 3 praktikos
– Visceralinis masažas ir jo taikymas sau praktikoje

Apie Čigong (Cigun)
Kodėl Čigong praktika yra verta Jūsų dėmesio?
Jūs norite daugiau energijos. Čigong – tai technologija, kurios pagalba išmoksite greičiau atstatyti jėgas, stiprinti imunitetą, nuimti įtampą, atsisakyti nenaudingų įpročių ir, svarbiausia, sulėtinsite senėjimo procesus.

Jūs norite geresnio emocinio balanso. Čigong – puiki nervinių sutrikimų (depresijos, neurozių, prislėgtos būsenos) profilaktiką.

Jūs norite aukštesnių sportinių rezultatų. Čigong – padeda optimizuoti kūno pastangas atlikti judesį ir prisideda prie jėgos, ištvermės, koordinacijos įvairių parametrų didinimo.

Jūs norite tvaresnių santykių. Čigong – tai pirmiausia dvasinis tobulėjimas didinantis savikontrolę, intuityvų procesų ir santykių suvokimą.
Čigong – tai universlali ir holistinė sistema, išaugusi iš tradicinės kinų medicinos ir skirta sveikatai siekti ir palaikyti. Ji apima gimnastiką, kvėpavimo pratimus ir meditacijos praktikas.

Pirmoje dalyje (nuo 10:00 iki 12:00) Jurijs pristatys ir praves 3 Čigong praktikas:

I Praktika „Aštuonios brokato atraižos“ (八段錦; pinyin: bāduànjǐn)
Tai aštuonių segmentų pratimų rinkinys, kurį atliekame su specifine kvėpavimo technika. Praktika aktyvuoja smegenų funkciją, kūno organų veiklą, stiprina psichinę sveikatą, kaulus bei sąnarius. Intensyvumas bus koreguojamas atsižvelgiant į susirinkusios grupės būklę, fizinį pasiruošimą.

II Praktika „Geležiniai marškiniai“
Pratimų seka nukreipta kartu į sąmoningumo didinimą ir raiščių ir sausgyslių stiprinimą.

III Meditacija
Gili meditacija stovint ir sėdint abiejų smegenų pusrutulių balansavimui.

Apie visceralinį masažą
Visceralinės terapijos masažas – tai vidaus organų masažas. Organus veikiame per priekinę pilvo sieną spaudimu, stūmimu, vibracija. Tai darome siekdami atstatyti organų struktūrų padėtis ir funkcionalumą, sumažindami kraujo sąstingį ir raumenų spazmus, pagerindami vidinių organų mitybą – tai yra pagalbinė technika įvairių lygų profilaktikai ir gydymui.
Įprastai pilvas turi būti minkštas ir jį paspaudus niekur neturi skaudėti. Tai reiškia, kad vidaus organai sveiki, nėra uždegimų ir įtampos. Galite atlikti ši trumpą testą ir pasitikrinti ar visceralinis masažas yra Jums aktualus 🙂

Jūsų kūnas – instrumentas. Norite geriau valdyti jį, savo būsenas, įkvėpimą, gebėjimus ir mąstymą? Ateikite į susitikimą.

Data: spalio 9, sekmadienis
Vieta: Klaipėda, Scala dream laipiojimo centras.

Laikas:
1 dalis 10:00 – 12:00 Čigong (Cigun) praktikos
2 dalis 13:00 – 17:00 Visceralinis masažas

Seminarą veda Jurijs Starčenko (Riga, Latvija), praktikuoja Cigun nuo 2000, Džun Juan Cigun 4 lygis, jogos meistras, regresologas, Dao praktikų konsultantas, manualinis terapeutas, masažo terapeutas.
Seminaras rusų kalba su vertimu į lietuvių.

Kaina:
Čigong (Cigun) praktikos – 25 eur
Čigong (Cigun) + Visceralinis masažas – 45 eur
Visceralinis masažo praktikumas – 25 eur
Registracija: info@scaladream.com arba facebook žinute, nurodant vardą ir kontaktinį telefono numerį.

Laikas

(Sekmadienis) 10:00 - 17:00

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X