rugpjūtis, 2020

01rgp00:0015(rgp 15)00:00Body&Soul Kalymnos Trip00:00 - 00:00 (15)

Daugiau

Renginio informacija

APIE KALYMNOS

Kelionė į Kalymnos, tai puiki laipiojimo ir klasikinio poilsio kombinacija. Šiame Graikijos jaukiame kampelyje laipioja ir tik pradėję naujokai, ir patyrę sportininkai – uolingas salos reljefas ir laipiojimo entuziastai padovanojo Kalymnos virš 3.000 uolinių maršrutų. Daugiausia laipiosime virš Myrties ir Armeos miestelių. Po uolų, nuvargusias kojas ir rankas ištiesime paplūdimyje prie žėrinčios Egėjo jūros arba, pakeliui namo, ant minkštų baro kušečių.

Kodėl gi „Body&Soul”?

Organizavome 24 keliones į uolas ir pastebėjome, kad žmonės geriau pailsi ir pasiekia savo geriausią laipiojimo rezultatą kelionėje tada, kai kūnas atsipalaiduoja, o smegenys ir kiti organai veikia subalansuotai. Kelionę pavadinome „Body&Soul”, nes išvykoje kartu su laipiojimo programa, pasiūlysime mankštas, atpalaiduojančias kūną ir harmonizuončias smegenų pusrutulių veiklą praktikas. Turėsite galimybę praeiti sportinio masažo kursą (su atskira išankstine rezervacija).

Oras ir dienos režimas

Kokia sąsaja tarp oro sąlygų ir dienos režimo? Rugpjūčio popietę Kalymnos saloje temperatūra gali siekti 35 laipsnius šilumos. Graikijos pajūryje nėra taip drėgna, kaip Lietuvos, tačiau tokią popietę maloniau praleisti prie jūros su vėsinančiu gėrimu. Laipiojimui rinksimės rytines valandas, todėl laipiojimo dienomis pusryčiams atsikelsime anksti ir iškart trauskime į uolas. Vakare niekas netrukdys ilsėtis ir, po kelių dienų tokio režimo, pajusite, kad atsigaunate ir jaučiatės geriau.
Laisvomis nuo laipiojimo dienomis
Motoroleriu arba dviračiu apsidairysite salos apylinkėse, apsilankysite Potia miestelyje, praleisite pusdienį paplūdimyje, išvaikščiosite po laipiojimo įrangos parduotuvėles ir valgysite ledus italų krautuvėlėje.

Mūsų graikiški namai

Gyvensime graikų šeimos studijose ir dviejų kambarių apartamentuose po 2-3 asmenis http://www.louistudios.gr/

Maitinimas

Tradiciškai, laipiojimo kelionėse gamindavome maistą patys. Tačiau, yra tokių vietų ir progų, kada brangias akimirkas norisi skirti poilsiui ir bendravimui, o ne maisto ruošai. Kalymnos kaip tik yra tokia vieta. Šioje kelionėje sieksime organizuoti užsakomą maitinimą: graikiški pusryčiai – sūriai, džiovinti vaisiai, uogienė, duona. Graikiška vakarienė – grilis, graikiškos salotos. Turėsite galimybę maitintis savarankiškai.

Masažų kursas

Sportinis masažas padeda palaikyti raumenų darbingumą ir ištvermę, reguliuoja kraujotaką ir limfos cirkuliaciją, medžiagų apykaitą kūno audiniuose. Teigiamas masažo poveikis jaučiamas jau po pirmo seanso. Tai kam gi daryti masažų kursą? Tik po kelių seansų kūnas iš tikrųjų atlaisvėja, t.y. atpalaiduojami ypač skausmingi padidinto dirglumo taškai raumeninėse skaidulose, dar po kelių seansų jaučiasi malonumas, ypatingas energingumas ir judėjimo laisvė.
Padidinto dirglumo taškai atsiranda kaip sportuojant, taip ir patiriant emocinę įtampą kasdienėje veikloje. Masažų kursas kelionės į Kalymnos metu, taip ypatinga galimybė padovanoti savo kūnui dar didesnę judėjimo laisvę dar keliems mėnesiams.
Masažų kursas (5 masažai – 70 eur, 10 masažų – 100 eur).

Nuvykimas

Savarankiškai įsigykite lėktuvo bilietą Palanga – Ryga – Koso sala rugpjūčio 1-15 dienoms (arba susisiekite su mumis ir mes padėsime). Iš Koso salos su keltu nusikelsime į Kalymnos ir autobusu arba taksi nusigausime iki Armeos miestelio.

Kelionės kaina vienam asmeniui:
2 savaitės – 830 eur
1 savaitė – 590 eur

Kelionės kaina be maitinimo vienam asmeniui:
2 savaitės – 680 eur
1 savaitė – 500 eur

Nelaipiojantiems šeimos nariams:
2 savaitės – 540 eur
1 savaitė – 380 eur

Vaikams (iki 10):
2 savaitės – 400 eur
1 savaitė – 280 eur

Į kainą įskaičiuota:

Transportas Koso orouostas – Mastichari uostas
Keltas iš Mastichari – į Kalymnos uostą
Kalymnos uostas – Armeos miestelis
Apgyvendinimas studijose po 2 – 3 asmenis
Pusryčiai ir vakarienė (jei su maitinimu)
Bendra įranga (virvės, atotampos, ir kt.)
Laipiojimo ir mankštų – praktikų programa

Į kainą neįskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Palanga – Ryga – Koso sala (rugpjūčio 1-15 dienoms)
Masažų kursas (5 masažai – 70 eur, 10 masažų – 100 eur). Prašome pranešti apie savo sprendimą dėl masažų prieš kelionę.
Asmeninis draudimas, asmeninė įranga.

Susisiekite su mumis paštu, telefonu, facebook žinute.
Laipiojimo centre informacijos apie bilietų pirkimą teiraukitės Anastasijos.
Laipiojimo centre informacijos dėl kelionės, programos, pasiruošimo kelionei teiraukitės kelionės instruktorių Tatjanos ir Mikhailo.

Laikas

1 (šeštadienis) 00:00 - 15 (šeštadienis) 00:00

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X