Vaiko gimtadienis karantino sąlygomis: idėjos

Nauji metai – nauji gimtadieniai! Karantinas vis dar trukdo švęsti ir organizuoti įprastus, linksmus, žmonių pilnus gimtadienius, todėl tėveliams vis dar tenka sukti galvą – kaip suorganizuoti linksmą, atsiminimų kupiną vaiko gimtadienį?

Automobilių kolona

Tai 2020 metais tapo tikra bomba! Automobilių kolonose buvo sveikinami naujai iškepti jaunieji, gimtuvininkai. Šios kolonos metu, visi artimieji susėda į savo automobilius ir pravažiuoja pro gyvenamąją vietą, kur yra jubiliatas. Automobiliai įnirtingai pypsena signalais, turi pasiruošę balionus, plakatus. Kai kurie per atstumą gali palikti ir dovanėlių ar saldainių. Juk dovanos vaikams ir paaugliams yra vienas svarbiausių gimtadienio atributų. Per radiją galima pasileisti smagią gimtadienio dainą. Vaikui tai bus išties nepamirštama.

Zoom vakarėlis

Tai yra kiek sudėtingesnė gimtadienio forma. Čia svarbu, kad į gimtadienį įsitrauktų ir vaikų tėveliai, kad padėtų atžaloms viską deramai atlikti. Šio gimtadienio metu, visi svečiai prisijungia į Zoom konferenciją, kurioje bus atliekamos užduotys, sakomi sveikinimai. Galima suorganizuoti svečiams ir specialius lauknešėlius, kuriuos įteiktumėte dar iki šventės, jog dalyviai būtų pilnai pasiruošę renginiui (ypač jei užduotys reikalaus tam tikro pasiruošimo). Taip pat bus labai smagu jei visiems svečiams nuvešite po gimtadienio torto gabalėlį.

Smagu tai, jog jei tėvai neturi pakankamai kūrybiškumo pravesti šventę, galima pasisamdyti animatorių, kuris šventę praves ir nuotoliniu būdu. Kai kurie švenčių organizatoriai, teikia net balionių ir dekoracijų pristatymą į namus, tad tėvams tokiu būdu net nereikės niekuo rūpintis. Juk vaiko gimtadienis turi būti linksmas ir be rūpesčių!

Svečių traukinys

Nors šiuo metu karantinas leidžia būti tik su vienu šeimos ūkiu, vis dėlto tikėtina, kad greitu metu karantinas sušvelnės ir bus leidžiama susitikti bent dviems ūkiams. Tokiu būdu galima organizuoti svečių traukinį. Tai reiškia, kad visi svečiai ateina iš eilės, vienas po kito. Šio gimtadienio metu, sutartu grafiku svečiai ateina į namus pas jubiliatą ir pasveikina. Svečių traukinyje labai svarbu laikytis grafiko, nes atėjus vienam svečiui, pasveikinus vaiką ir išėjus, ateina sekantis. Taip gimtadienis gali trukti visą dieną, o mažasis gimtuvininkas sulaukia daug dėmesio ir dovanų. Žinoma, būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, vedinti patalpas ir daryti pertraukas tarp svečių srautų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X