Vaikų velykų stovykla 2018

Scala dream vaikų velykų "išgyvenimo" stovykla 

 

 

 
Dėl visokiauskių aplinkybių žmogus, per amžius gebėjo prisitaikyti prie visų gamtos ir klimato pokyčių. Jis sugebėjo ištverti tiek žiaurų šaltį, tiek negailestingą karštį. Šie ir kiti vertingi sugebėjimai vis dar saugomi tarp tam tikrų Žemės regionų gyventojų. Šių žmonių kruopštumas, kasdieninis sunkumų įveikimas, tiesioginis kontaktas su gamta lėmė ypatingą atsparumą stichinėms nelaimėms. Žmonės patys statė namus, paruošdavo maisto atsargas, rūbus, atlikdavo visų rūšių darbus savarankiškai.
 
Technologijų vystymasis sąlygojo mūsų visų buities palengvinimą. Tačiau kartu sąlygojo ir tai, kad kai kurie baziniai įgūdžiai ir žinios yra pamirštami. Scala dream komandos išvykų į uolas ir kalnus patirtis rodo, kad ne kiekvienas šiuolaikinis jaunuolis gali ir žino kaip skaityti žemėlapį, suteikti pirmąją pagalbą, pagaminti valgyti, pataisyti suplišusius rūbus arba atlikti panašius būtinus išgyvenimui veiksmus.
 
Velykų atostogų „išgyvenimo“ stovykloje vaikas sužinos praktiškų dalykų, kurie pravers, o gal ir bus kritiškai svarbūs jam ateityje :)
 

Su vaikais dirbsiantys Scala Dream stovyklos vadovai:

 

Dmitrij Iljušenko

Laipiotojas, laipiojimo treneris, smagiausių ir rimčiausių pratimų bei žaidimų žinovas, vasarotojų laukia parengęs tikrų tikriausią nindzių kliūčių ruožą.

Liubov Ščelkun

Dviejų vaikų mama ir tikrai ne vienos stovyklos vadovė, kuri supranta tikrąją šių atsakingų pareigų esmę. "Tikrą stovyklos vadovą galima atpažinti lengvai. Jis niekada nepasimeta, nešaukia ir "nevadovauja", vaikai pas jį viską kažkaip daro patys. Toks vadovas visada gali palaikyti pokalbį su vaikais, reauguoti į vaikų nuotaikas, atsargoje turi žaidimų ir įdomių užsiėmimų ir visada ieško kažko naujo. Aplinkiniams atrodo, kad jam tiesiog sekasi, nes visi ateinantys pas jį vaikai yra idealūs" - sako Liubov.

Ksenija Liachovickaja

Kūrybinga ir atsakinga, mylinti vaikus ir greitai surandanti su jais bendrą kalbą. Žino kaip nuteikti vaikus komandinei veiklai, kaip sudominti ir skatinti atvirą ir nuotaikingą bendravimą bei kūrybiškumą.

 

Dienos programa be išvykos:

8:00 Pradžia!

9:00 - 12:00 Aktyvioji dalis (laipiojimas, estafetės, sportinės piramidos, kliučių ruožai, joga, mankšta)

12:00-13:00 Pietūs

13:00-17:00 Edukacinė dalis (vaistinėlės surinkimas, kuprinės dėliojimas, gaminimas, rankų darbeliai ir daugiau), arbatos ir sausainiai.

 

Stovyklos kaina:

 
1 diena 25 eur
4 dienos (balandžio 3-6) 90 eur

 

Maitinimo išlaidos į stovyklos kainą įtrauktos.

Stovykloje gali dalyvauti vaikai nuo 8 iki 12 metų.

 
Stovyklos laikas 2018 metais: balandžio 3 - balandžio 6
 
Registracija ir informacija: telefonu 8 672 27189 arba  el.paštu info@scaladream.com
 
Tėvelius kviesime atvykti ir pasirašyti sutartį.
 
Suskubkite - stovyklautojų grupės dydis ribotas. Norėdami užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą, prašome apie savo dalyvavimą pranešti iki kovo 30 dienos arba dieną iki atvykimo į stovyklą, jei prisijungsite jai įsibėgėjus.
 

    Vaikų stovyklos nuotraukų galerija