Vaikų vasaros stovykla "Kalnų ir uolų magija"

 
 
Kviečiame vaikus į aktyvias "Scala dream" vasaros stovyklas . Čia subūrę naujų draugų ratą kartu susipažinsime su įvairiomis veiklomis – kūrybinėmis ir sportinėmis. Pajusime kalnų ir uolų "magiją".
 
Mokinsimės:
 
Vaikai dalyvaus edukacinėse veiklose ir ekskursijose. Susitikimo vieta ir pagrindinė susibūrimo vieta kiekvieną dieną bus „Scala dream“ laipiojimo uolomis centras, todėl laipiojimo ir sporto tikrai bus daug!
Orui leidžiant jaunųjų laipiotojų lauks žygelis pajūriu bei išvykos į gamtą. Veiklų bus daug ir įvairių, tad nedvejokite, nuotykių tikrai netrūks! :)
 

Vasaros dienos stovykla 2018 metais vyksta:

 
  • Birželio 11 - 15
  • Birželio 18 - 22
  • Birželio 25 - 29
  • Liepos 2 - 6 (vyks susirinkus grupei)
  • Liepos 9 - 13
  • Liepos 16 - 20
  • Liepos 23 - rugpjūčio 3
  • Rugpjūčio 6 - 10
  • Rugpjūčio 13 - 17 (vyks susirinkus grupei)
 
 

Su vaikais dirbsiantys Scala Dream stovyklos vadovai:

 

Laura Adomaitytė

Kinezoterapeutė pagal išsilavinimą, organizatorė ir laipiotoja pagal pašaukimą. Vaikams lengva bendrauti su Laura. Tikriausiai dėl to, kad ji turi visus gebėjimus, kurie leidžia įtraukti vaikus į įdomų dialogą ir improvizuoti, pritaikant suplanuotas veiklas prie individualių poreikių.

Olga Bulanova

Vaikų renginių organizatorė ir stovyklų vedėja, labai gerai žinanti kaip nelengva yra išlaikyti šiuolaikinių vaikų dėmesį, motyvuoti juos ir palaikyti artimą ryšį tuo pačiu metu. Visus šiuos dalykus Olga praktikuoja beveik kasdien ir ši patirtis padeda jai būti tikra vaikų mumylėtine.

Dmitrij Iljušenko

Laipiotojas, laipiojimo treneris, smagiausių ir rimčiausių pratimų bei žaidimų žinovas, vasarotojų laukia parengęs tikrų tikriausią nindzių kliūčių ruožą.

 

Vasaros stovyklos kainos:

 
1 diena 27 eur
1 savaitė 120 eur
2 savaitės 220 eur
3 savaitės 300 eur
Nuolaida vaikams iš vienos šeimos 5 %

 

Pietų ir užkandžių išlaidos į stovyklos kainą įtrauktos.

Stovykloje gali dalyvauti vaikai nuo 8 iki 12 metų.

 
 
Registracija ir informacija: telefonu 8 672 27189 arba  el.paštu info@scaladream.com
 
Tėvelius kviesime atvykti ir pasirašyti sutartį.
 
Suskubkite - stovyklautojų grupės dydis ribotas. Norėdami užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą, prašome apie savo dalyvavimą pranešti  penktadienį prieš stovyklos savaitę arba dieną prieš iki atvykimo į stovyklą, jei prisijungsite jai įsibėgėjus.
 

    Vaikų stovyklos nuotraukų galerija