DUK apie gimtadienius

 

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie gimtadienius laipiojimo klube:

 

1. Kokia yra šventės trukmė?

- Paprastai gimtadienis užtrunka apie 2-2.5 val. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir renginio formatą trukmė gali keistis.

 

2. Ar turi įtakos vaikų fizinis pasiruošimas?

- Fizinis pasiruošimas neturi įtakos - renginio programa adaptuojama prie vaikų norų ir gebėjimų.

 

3. Nuo kelių metų vaikai gali dalyvauti šventėje?

- Be papildomos tėvų/atsakingų asmenų priežiūros laipioti gali vaikai nuo 6 metų. Jaunesnių vaikų dalyvavimas laipiojimo procese reikalauja  tėvų/atsakingų asmenų įsitraukimo.

 

4. Ar šventėje gali dalyvauti nelaipiojantys asmenys?

- Renginyje gali dalyvauti nelaipiojantys asmenys - mes turime ir laisvą bendravimo zoną, kurioje galima atsigerti kavos/arbatos, pažaisti stalo žaidimus arba tiesiog pasėdėti.

 

5. Ar laipioti yra saugu?

- Saugumo instrukcijos ir laipiojimo salės taisyklių paisymas garantuoja saugumą. Susipažinkite su saugumo instrukcija ir laipiojimo taisyklėmis čia.

 

6. Kaip apsirengti?

- Visi laipiojantys lankytojai turi dėvėti laisvą nevaržančią judesių aprangą ir švarius batelius. Detaliau tinkama laipioti apranga yra aprašyta čia.

 

Dėmesio! Neplanuojantys laipioti lankytojai gali pasirūpinti švaria avalyne pasikeitimui arba atvykę į "Scala Dream" klubą užsidėti antbačius prieš žengiant ant kilimo.

 

7. Kokia yra renginio programa?

- Siūlome 4 programas vaikų gimtadieniams:

 

I "Sportinis gimtadienis": pramogos/konkursai/estafėtes/žaidimai, kurie susiję su laipiojimu, tačiau įtraukiami ir kiti užsiėmimai, demonstraciniai elementai. Gyvas, aktyvus gimtadienis tau!

 

II "Nuotykis uolose": ruošiama ekspedicija į uolas, renkamas ekspedicijos vadovas (gimtadieninkas), dalyviai susipažįsta su įranga, praeina daug kliūčių, susiformuoja stipri komanda, kuri turi vieną tikslą pasiekti "Scala Dream" viršūnę. Visi dalyviai tampa tikrais laipiotoais ir gauna diplomus. Įdomus nuotykis, pozityvios emocijos!

 

III "Aplink pasaulį": vaikai pasineria į kelionę po įvairias šalis atliekant daug įvairių užduočių. Svarbiausias momentas - kopimas į Alpių uolą. Gimtadieninkas kilnojamas su virvė. (Kiek metų - tiek kartu).  Visi dalyviai grįžtant į savo šalį į Lietuvą gauna diplomus.

 

IV "Laipiojimo fotosesija": tai įdomus gimtadienis, nes vaikai ne tik laipioja bet ir renka rekvizitus fotografavimuisi. Tai puiki proga pašelti kartu, bei gauti prisiminimams nuotraukas. Įteikiame dimplomus fotosesijos nariams. 

 

P.S. Programa gali būti koreguojama atsižvelgiant į vaikų fizinį pasiruošimą.

 

Susitarti dėl gimtadienio sąlygų, datos galima telefonu: +370 67 227189