DUK apie gimtadienius

           

 

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie gimtadienius laipiojimo klube:

 

1. Kokia yra šventės trukmė?

- Paprastai gimtadienis užtrunka apie 2-2.5 val. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir renginio formatą trukmė gali keistis.

 

2. Ar turi įtakos vaikų fizinis pasiruošimas?

- Fizinis pasiruošimas neturi įtakos - renginio programa adaptuojama prie vaikų norų ir gebėjimų.

 

3. Nuo kelių metų vaikai gali dalyvauti šventėje?

- Be papildomos tėvų/atsakingų asmenų priežiūros laipioti gali vaikai nuo 7 metų. Jaunesnių vaikų dalyvavimas laipiojimo procese reikalauja  tėvų/atsakingų asmenų įsitraukimo.

 

4. Ar šventėje gali dalyvauti nelaipiojantys asmenys?

- Renginyje gali dalyvauti nelaipiojantys asmenys - mes turime ir laisvą bendravimo zoną, kurioje galima atsigerti kavos/arbatos, pažaisti stalo žaidimus arba tiesiog pasėdėti.

 

5. Ar laipioti yra saugu?

- Saugumo instrukcijos ir laipiojimo salės taisyklių paisymas garantuoja saugumą. Susipažinkite su saugumo instrukcija ir laipiojimo taisyklėmis čia.

 

6. Kaip apsirengti?

- Visi laipiojantys lankytojai turi dėvėti laisvą nevaržančią judesių aprangą ir švarius batelius. Detaliau tinkama laipioti apranga yra aprašyta čia.

 

Dėmesio! Įspėkite savo draugus, kad būtinai pasiimtų švarią avalynę (ne lauko). Tiems, kurie pamirš pasiimti - mes išnuomosime specialią laipiojimo avalynę.

 

7. Kokia yra renginio programa?

Pirmiausia vaikams yra paaiškinamos taisyklės ir padaromas apšilimas. Tada atitinkamai pagal pasirinktą programą prasideda užduočių įveikimas. Po užduočių vaikai lipa į aukštąją sieną, jubiliatas atskirai pakilnojamas su virve tiek kartų, kiek jam sueina metų. Tada visi eina valgyti torto. Pabaigoje naujieji laipiotojai gauna diplomus. 

Šiuo metu siūlomas programas galima rasti čia.

 

P.S. Programa gali būti koreguojama atsižvelgiant į vaikų fizinį pasiruošimą.

 

Susitarti dėl gimtadienio sąlygų, datos galima telefonu: +370 672 27189