LAIPIOJIMO TRENIRUOTĖS

SUAGUSIEMS

Laipiojimas uolomis – tai sportas ir laisvalaikio užsiėmimas.Tai visų kūno raumenų treniruotė, kuri lavina jėgą, ištvermę, greitį, galingumą, lankstumą, koordinaciją, balansą. Laipiojimo užsiėmimai tonuse palaiko raumenis ir vidaus organus, didina sąnarių judėjimo amplitudę, stiprina sausgysles. Laipiojimas turi itin didelę įtaką protiniams gebėjimams – trasą lipantis žmogus siekia išlaikyti dėmesį ir koncentraciją, treniruoja atmintį, atsimindamas trasą, sprendžia problemas ir priima sprendimus lipimo eigoje.

Laipiojimo užsiėmimuose treneris pasiūlo pratimus kojoms, nugaros ir rankų raumenims, su svoriais, gumomis, kamuoliais, ant kilimėlio ir be jo. Šuoliai, prisitraukimai, mobilumo ir stabilumo pratimai, be abejo laipiojimo užduotys. Laipiojimo treniruočių metu treneris parenka krūvį nuo itin mažo iki itin didelio, tai sudaro galimybę saugiai sportuoti žmonėms turintiems ypatingus poreikius.

Laipiojimo užsiėmimuose žmonės bendrauja. Kartu sprendžia trasų rengėjų paruoštas mįsles, dalinasi patirtimi ir geromis emocijomis. Praleisdami vakarą laipiojimo treniruotėje išsikrausite fiziškai ir pasikrausite emociškai.

TRENERIS PADEDA TOBULĖTI GREIČIAU

Suaugusiam žmogui nelengva atrasti laiko sporto užsiėmimams, todėl laikas skirtas sportui turi praeiti maksimaliai efektyviai. Čia išryškėja trenerio vaidmuo. Laipiojimo treneris suteikia žinias ir padeda vystyti laipiojimui reikalingus gebėjimus metodiškai, pasitelkdamas šiuolaikines sporto technologijas. Tokie užsiėmimai suteikia motyvaciją rasti laiko užsiėmimams ir siekti savo asmeninių tikslų.

RANDAME ASMENINĮ PRIĖJIMĄ IR SUDAROME PROGRAMĄ

Kiekvienas žmogus skirtingas. Scala Dream treneriai ieško tokių pratimų ir sprendimų, kurie kuo greičiau atskleidžia kiekvieno žmogaus potencialą. Kai rengiame trasas, galvojame apie žmones, kurie laipioja centre, kurie tą dieną ateis treniruotis. Scala Dream atstovai lipa maršrutus tikrose uolose, sportininkų ir mėgėjų varžybose ir jų rezultati atspindi tokio priėjimo efektyvumą.

MOTERYS IRGI LAIPIOJA

Girdime stereotipines mintis apie laipiojimą. Pavyzdžiui, „laipiojimas tik vyrams“ arba „turiu silpnas rankas, negaliu laipioti“. Mielos moterys, lankstumas laipiojime yra tiek pat svarbus kaip ir jėga. Tuo labiau, jėga, lankstumas ir kiti gebėjimai vystomi laipiojimo treniruotėse. Visada laukiame moterų, kurios tobulėja, siekia balanso gyvenime, nori palaikyti gera fizinę formą ir gal būt net atrasti save iš naujo.

Laipiojimo treniruočių organizavimo procesą kuruoja treneris Mikhail.

 

PIRMADIENIS
ANTRADIENIS
TREČIADIENIS
KETVIRTADIENIS
PENKTADIENIS
DMITRIJ ILJUŠENKO
  18:00 – 21:00   18:00 – 21:00  
MIKHAIL KOCHETKOV
18:00 – 21:00   18:00 – 21:00   18:00 – 21:00

 

 

VAIKAMS

Scala Dream treneriai pasirinko žaidimą, kaip pagrindinį darbo su vaikais metodą. Fizinius pratimus ir laipiojimo užduotis treneriai pateikia linksmoje ir žaismingoje formoje. Kartais žaidimai yra rimtesni, juk reikia pasiruošti varžyboms ir išvykoms į uolas. Tai reikalauja ir psichologinio pasiruošimo.

VYSTOME KOGNITYVINIUS GEBĖJIMUS

Laipiojimo užsiėmimuose vystomi vaiko kognityviniai gebėjimai. Atmintis – vaikas įsimena kybius, spalvas, kybių ir judesių eiliškumą. Kiekvieną kartą, kiekvienoje trasoje. Gebėjimas priimti sprendimus – stovėdamas žemėje, vaikas turi nuspręsti kaip jam lipti. Gebėjimas spręsti problemas – jei vaikas pasirinko netinkamą strategiją pirmo trasos bandymo metu, jis analizuoja ir parenka kitus lipimo variantus. Dėmesys ir koncentracija – lipant išlaikome dėmesį kiekvieno judesio metu, išmokstame sąmoningai koncentruotis į skirtingus taškus, kūno dalis, išlaikome dėmesį net ir esant nuovargiui.

UGDOME VAIKŲ EMOCINĮ INTELEKTĄ

Laipiojimo treniruotėse ugdomas vaiko emocinis intelektas. Vaikai patyria emocijas. Įveikę trasą, jauni laipiotojai džiaugiasi. Ieškodami pralipimo būdo, vaikai įsitraukia, kartais patyria nerimą ir net momentinį nusivylimą. Pamažu vaikai išmoksta atpažinti savo jausmus ir matyti kaip jie įtakoja laipiojimo rezultatus ir aplinkinius. Tai labai svarbi patirtis.

RŪPINAMĖS VAIKŲ LAISVALAIKIU

Vaikai dalyvauja varžybose, festivaliuose, išvažiuoja į tikras uolas. Laipiojimas tampa jų gyvenimo stiliumi, sveiku ir turiningu laisvalaikiu. Vaikai bendrauja su bendraamžiais ir suaugusiais laipiotojais centre. Toks neoficialus ir natūralus bendravimas ir palaikymas stiprina pasitikėjimą savimi.

Scala dream vadovai kalba apie laipiojimo užsiėmimus vaikams:

LAIPIOJIMO UŽSIĖMIMAI VAIKAMS VYKSTA KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ:

 

 

 PIRMADIENIS
 ANTRADIENIS
 TREČIADIENIS
 KETVIRTADIENIS
 PENKTADIENIS
VAIKAI (5-6) DMITRIJ ILJUŠENKO

Grupė A:

15:00 -16:00

Grupė B:

18:00 -19:00

 

Grupė A:

15:00 -16:00

Grupė B:

18:00 -19:00

 

Grupė A:

15:00 -16:00

VAIKAI (7 -12) DMITRIJ ILJUŠENKO
Grupė A:

16:00 – 17:30

Grupė B:

16:00 – 17:30

Grupė A:

16:00 – 17:30

Grupė B:

16:00 – 17:30

Grupė A:

16:00 – 17:30

PAAUGLIAI (13-16) MIKHAIL KOCHETKOV
Grupė A:

16:00 – 17:30

Grupė B:

16:00 – 17:30

Grupė A:

16:00 – 17:30

Grupė B:

16:00 – 17:30

Grupė A:

16:00 – 17:30